Halloween make-up tutorial: buďte na večírku hvězda!

25. října 2018Dominika
Je tady Halloween. Období plné tajuplné atmosféry, která láká ke konání tematických večírků. Využijte příležitosti a zapomeňte na běžné standardy. Popusťte uzdu své fantazii nejen v líčení a vytvořte jedinečný halloween make-up! Přidejte parádní kostým a nezapomeňte se vcítit do své role. Večer plný zábavy může začít!

Extravaganci se meze nekladou

Vypadat jako upír nebo kostlivec… to už je dost ohrané. Zvolte letos opravdu trendy halloweenské líčení! Hledáte inspiraci, jak se proměnit k nepoznání? Tady je jedna od nás. Buďte sexy, zajímavá a svůdná zároveň. Vytvořte originální look v kabaretním stylu. My se inspirovali dvacátými léty a vytvořili líčení ve „flapper“ stylu. Kdepak decentní tóny a tlumené odstíny. Sáhli jsme po výrazných barvách, pohráli si s kontrasty a zároveň zachovali ženskou jemnost obličejových linií.

Zaměřeno na detail

Nezapomeňte celý večer udržet svou roli. Důležitý bude i styl tance, mluvy a grimasy. Ty krásně vyniknou díky zvýraznění obočí. Všimli jste si? My to „pravé“ zakryli pořádnou vrstvou make-upu a to „falešné“ vykreslili až nad ním. Výrazné obočí můžete načrtnout tužkou a tmavý efekt znásobit dlouhotrvajícími gelovými očními linkami, nanesenými štětečkem. Pro „flapper styl“ je výrazné obočí a silná vrstva bledého make-upu typická. Detailem halloween make-upu, který podtrhne celý look může být třeba jedna výrazná piha pod koutkem oka.

Kontrast

Růžová tvářenka, modrošedé oční stíny. A kontrastní líčení na halloween je tu! Stínů se opravdu nebojte a naneste je rozhodně více, než jste zvyklá. Víčko a oblast pod okem nezapomeňte dost ztmavit, těsně u okrajů použijte bílou tužku. Uvidíte, jak oči krásně vyniknou. Další neopomenutelnou součástí jsou extra výrazné rty. U nich je kontrast důležitý, stejně jako výrazný, lesklý odstín, který jim dodá svůdný vzhled a krásně definuje jejich tvar. A dnes klidně přehánějte! Haloweenský look si to zaslouží. Tmavé rty ve flapper stylu nesmí chybět.

Poslední detaily

Extra prodloužené řasy a dokonalý účes (klidně fingující krátké vlasy, které byly ve dvacátých letech oblíbené i u dam). Tím doladíte look do posledního detailu. Hurá, jednoduché líčení na halloween je na světě! K tomu dobový drink v ruce, přátelé kolem a nezapomenutelný večer může začít. Tak co, podaří se vám letos vytvořit ten nejobdivovanější look letošního halloweenského večírku? Třeba vám pomůže náš halloween tutorial.

Není frapper styl nic pro vás? Tak zkuste třeba kočičí ženu nebo ducha nevěsty! Inspiraci najdete v našem Halloween tutorialu pro rok 2019!

Přečtěte si více