Přejít na hlavní obsah

Singles Day: udělejte si svobodný život ještě o kapku sladší

2. 11. 2023

Jana Krajčová

Čtení na 3 minuty

Hledáte si pro nakupování kosmetiky záminky? Já skoro vždycky. „Už dlouho jsem si nic nekoupila. Dneska si to zasloužím, protože jsem odškrtla spoustu úkolů z to do listu. Tohle je ve slevě za fakt dobrou cenu, takže vlastně šetřím.“ To jsou moje nejoblíbenější „omluvenky“ při utrácení. Pokud to máte podobně, mám pro vás další skvělou záminku, proč si udělat radost: Singles Day!

Svátek jedniček 

Singles Day je totiž v některých částech světa největším nákupním svátkem roku. Jako protipól k zamilovanému Valentýnu ho v roce 1993 začali slavit nezadaní studenti v Číně. Postupem let si ho vedle svobodných lidí oblíbili i prodejci a přerostl ve světový hit, který lidé oslavují nejen tancem a karaoke na večírcích, ale především nespoutaným nakupováním.  

A kdy že můžete slevy a akce vyhlížet? Datum si zapamatujete snadno. Singles Day se totiž slaví vždy 11. 11. a jedničky v datu odkazují právě na nezadané osoby. Takže čím se letos potěšíte?  

Voňavé radosti 

Parfém, který dostaneme jako dárek, se nám může trefit do vkusu, ale dost často bychom si sami vybírali jinak. A tak je vůně perfektním dárkem pro nás samotné. Pokud byste rádi svůj „single“ status změnili, sáhněte po parfému s tóny vanilky. A je jedno, které pohlaví chcete zaujmout. Výzkumy totiž ukazují, že její sladké a svůdné tóny přitahují všechny. A kromě toho se do této ingredience zamilovaly i kosmetické značky, takže ji ucítíte v každé druhé podzimní novince.  

Navoňte se svůdností

Zažijte sexy noc 

Vaše singles noci můžou být tak žhavé, že vám vaši zadaní kamarádi budou závidět. Jen najít toho správného parťáka… Máme pro vás tip: objevíte ho v sekci s erotickými pomůckami. Protože svobodný život je tou nejlepší příležitostí k tomu poznat sám sebe, a to po všech stránkách. Není se před kým stydět, tak si užijte to, co vás už dlouho láká, a buďte sami sobě tím nejlepším milencem a milenkou. Pozvete si do ložnice některý z populárních satisfyerů a womanizerů, nebo třeba klasiku v podobě vibrátoru

Pro žhavé noci o samotě

Wellness den ve vaší režii 

Ruku na srdce, ve vztahu občas sami sebe přesouváme na druhou kolej. A často si ani nevzpomenete, kdy jste naposledy relaxovali u televize s čerstvě udělanou pedikúrou a pleťovou maskou. Tak využijte svobodného života k tomu, abyste svou pokožku a vlasy trochu rozmazlili. Masáž gua sha destičkou, dlouhá koupel zakončená tělovým peelingem a maskou na vlasech, oční maskou a výživnou maskou na rukách zní jako dobrý program na podzimní víkend, co říkáte?  

Hýčkejte se nejen na Singles Day

Sebeláska je možná to největší klišé ze všech, ale není v něm zároveň i dost pravdy? Tak se mějte rádi a udělejte si na Singles Day radost!