Přejít na hlavní obsah

Rychlé líčení do práce: 6 kroků už za 6 minut!

4. 9. 2018

notino.cz

Čtení na 3 minuty

Která z nás má ráno čas postávat hodinu v koupelně? Ať spěcháte do kanceláře, na pracovní schůzku či workshop, potřebujete být krásná už během několika minut. Jak? Čtěte!

Rychlé líčení neznamená líčení, které ošidíte. Řešení je najít si takové produkty a naučit se takové vychytávky, s nimiž zvládnete kompletní make-up bez kompromisů: aby pleť byla čistá, svěží i nalíčená tak, jak potřebuje vaše každodenní nasazení.

1. Pleť vyčistěte

Vy ráno oceníte sprchu, pleť důkladné čištění. V prvním kroku ji tedy zbavte nečistot: pomoct vám s tím může Shiseido Waso Quick Gentle Cleanser, který užijete i večer.

2. Naneste lehký BB krém nebo make-up

Protože je to rychlé líčení, zkuste BB krém: šetří čas, protože funguje jako krém i sjednocuje tón pleti. A když navíc obsahuje UV filtry jako Esteé Lauder Double Wear Cushion BB? Je to dokonalé. (Tenhle se postará i o jemné vrásky!)

3. Použijte korektor pro zakrytí nedokonalostí a projasnění

Pokud musíte zakrýt nedostatky a kruhy pod očima, potřebujete korektor. Dobré krytí slibuje Make-up Revolution Conceal & Define, tekutý korektor, který se neslévá do nechtěných vrásek. Mě už roky zachraňuje Yves Saint Laurent Touch Éclat, jenž navíc krásně rozjasňuje.

4. Zvýrazněte obočí

Zatímco ještě nedávno mělo být obočí přirozené, výrazné… vypadá to, že se vrací i tenké oblouky. Každopádně, už to s obočím máte jakkoliv, dolaďte ho dobrou tužkou. Lancôme Brôw Define Pencil se skvěle nanáší a je voděodolná (vydrží celý den!).

5. Pro výraznější pohled orámujte oči linkami

Na oční víčko vykreslete tenkou linku, a jestli máte trochu času navíc, lehce si s ní pohrajte. Například multifunkční linka L´Oréal Paris Paradise Extatic se dá totiž použít i jako oční stíny: stačí ji jemně rozetřít. A pak přijde řasenka. Taková, která řasy natočí, dobře barví, nedrolí se. Taková jako Maybelline Volum’ Express The Colossal Big Shot Daring Black.

6. Podtrhněte look dlouhotrvající rtěnkou

Do práce nepotřebujete rudé rty, ale něco by to přece jen chtělo. Aby se nevysušovaly, byly pěkně plné a vypadaly dobře celý den? Přesně to zvládne Maybelinne SuperStay Mate Ink, tekutá trendy matná rtěnka, kterou můžete mít v krásných 11 odstínech a vydrží po nanesení až několik hodin.

P.S.: A když víte, že nebudete mít čas líčení přes den zkontrolovat? Zaměřte se na dlouhotrvající a odolné produkty. Jak s nimi pracovat i jaké jsou TOP, vám poradí jeden z oblíbených Terry MakeupTutorials, který najdete na našem YouTube kanálu!