Přejít na hlavní obsah

Růžové nehty 6x jinak

25. 1. 2021

notino.cz

Čtení na 4 minuty

Možná si ve spojení s růžovým lakem představíte klasickou francouzskou manikúru, která je, přiznejme si, už hodně retro. Nehty růžové barvy ale rozhodně retro být nemusí. Vyberte si z velkého množství stylových odstínů, vyhrajte si s detaily a vytvořte tak opravdu šik manikúru. Růžová barva patří k těm více neutrálním, takže tyto laky na nehty vám budou ladit snad ke každému outfitu. Koukněte se na náš výběr TOP 6 stylů.

Jemné ombré

Spojte růžovou s bílou trošku jinak a vyzkoušejte decentní ombré. Jak na to? Na spodní část nehtu naneste růžový lak na nehty Nails Inc. Gel Effect v odstínu Mayfair Lane. Aplikujte ho jen do půlky nehtu a vezměte do ruky houbičku. Naneste na ni tenkou vrstvu bílého laku a začněte vrstvit na horní část nehtů. Oba laky díky této jednoduché technice krásně splynou a udělají vytoužený ombré efekt. Aby byla manikúra dokonalá, po zaschnutí barevných laků přidejte pro fixaci ještě jednu tenkou vrstvu laku průhledného.

Monochromatická manikúra

Když máte zrovna víc hektický den a není čas hrát si na hrdinu, zapomeňte na zdobení a vsaďte na jeden perfektní odstín. Jednoduché, světle růžové nehty budou vypadat vždycky skvěle. Nezapomeňte, že u světlých barev jde vidět každá chybka a musíte vrstvit opravdu opatrně a rovnoměrně. Abyste docílili dokonalého efektu, ideální jsou dvě vrstvy laku Collistar Oil Nail Lacquer v odstínu Rosa Cipria.

Zlaté doplňky

Jestli chcete, aby vaše nehty rozhodně upoutaly pozornost, vezměte si na pomoc lak zlaté barvy nebo zlaté manikúrové nálepky. Zlatá barva v kombinaci s růžovou je totiž sázkou na jistotu. Teď už záleží jen na tom, jaké detaily se líbí vám osobně a jakou máte pro růžové nehty inspiraci.

Jako základ použijte dlouhotrvající lak Lancôme Le Vernis v odstínu Flaneuse. Nechte ho pořádně zaschnout, abyste mohli začít kouzlit se zlatou barvou a lak se nerozmazal. Jaké zdobení to tedy bude? Opravdu snadné, ale pořád originální, je udělat dvě linky zdobicím štětečkem a spojit je do špičky. Jednoduchý symetrický tvar je na světě a nic víc vaše manikúra nepotřebuje. Na kolik nehtů zlaté tvary nakreslíte, je jen na vás.

Výrazné odstíny

Troufnete si na tmavší růžovou? Proč by taky ne? Udělejte vaše nehty ještě víc sexy pomocí laku Sally Hansen Complete Salon Manicure s gelovým efektem v neodolatelném odstínu Back to the Fucshia. Pro dokonalý finiš naneste lak ve dvou vrstvách a pak už nechte vaše gelové nehty růžové barvy jen zářit.

Blýskněte se

Ať už nosíte jakýkoli prsten, nejstylovější ozdobou vašich rukou budou rozhodně růžové nehty se třpytkami. K zářivému výsledku vede navíc úplně jednoduchý postup. Jako podklad použijte odstín Pink Rosé laku NOBEA Day-to-Day, naneste na celou plochu nehtů a počkejte, až zaschne.

Pak sáhněte po zlatém laku a zdobicím štětečku. Na špičkách nehtů dělejte drobné tečky a vrstvěte je na sebe. Lak tak nebude jednolitý, ale vytvoří zajímavou strukturu. Aby byl přechod přirozenější, přidejte ještě pár teček v menším množství trochu níže, asi do poloviny nehtu. Nechte opět zaschnout a pro sjednocení naneste jednu vrstvu průhledného laku.

Hravé valentýnské nehty

Růžová barva přímo vybízí k tomu, abyste s ní vykouzlili i půvabné valentýnské nehty. Pokud máte v plánu nějaký jednoduchý nebo tonal outfit, rozpustilá manikúra nebude působit kýčovitě, ale dodá celému vašemu looku ten správný šmrnc.

Pro podklad použijte odstín Mademoiselle laku Essie Nails – naneste jednu vrstvu a nechte zaschnout. Potom si opět vezměte na pomoc tenký zdobicí štěteček a lak Essie Nails Really Red. Opatrně ho namáčejte do laku a tvořte srdíčka po celé ploše nehtu. Doporučujeme dělat srdíčka menší, jelikož paradoxně nejsou tak pracná – nemusíte se tak soustředit na perfektní tvar, který by u těch větších víc vynikl. Až po úplném zaschnutí naneste tenkou vrstvu průhledného laku… A pak už si jen užijte krásného Valentýna!

Jaká manikúra to u vás vyhrála? Budou to růžové gelové nehty, ombré nebo zlaté detaily? Je to jen na vás, ale nezapomeňte, že žádný lak nebude vypadat dobře na neupravených rukou. Mějte proto u sebe záchranu v podobě setu na manikúru Notino Joy Collection.