Přejít na hlavní obsah

Rtěnka, na kterou se můžete spolehnout!

21. 6. 2018

notino.cz

Čtení na 3 minuty

Stává se vám často, že si nevychutnáte pořádně jídlo a zmrzlinu, aniž by se vám neobtiskla rtěnka všude kolem? Kolikrát jste omylem přetáhla, když jste si rychle před prezentací nebo odchodem na rande rtěnku opravovala? Kolikrát vám z rtěnky zbyla jen nehezká kontura a vysušené rty? Zná to každá z nás, že… Maybelline ale přináší rtěnku, která je matná a vydrží celý den, ať už si dáte polévku, knedlo-vepřo-zelo nebo buritto, máte rande, nebo celý den povídáte, a která je navíc příjemná na rtech. Ozkoušejte, co všechno SuperStay Matte Ink zvládne!

A máme pro vás malý trik – pokud nemáte ráno moc času, nebo jste se dostatečně nevyspala, může vás zachránit výrazná rtěnka. Celý den budete trendy a nikdo nic nepozná! Zkuste někdy minimalistické líčení s řadou Fit Me, které oživíte právě matnou rtěnkou SuperStay Matte Ink. Ta díky intenzivní pigmentaci a výrazným odstínům upoutá pozornost.

Jak na letní nahé líčení s rtěnkou SuperStay Matte Ink?

Začněte make-upem Fit Me Matte&Porelles, ten pleť krásně sjednotí a díky mikropudrovým perličkám zmatní na celý den. Vybrat si můžete z 5 odstínů ten pravý pro vás. A jen na vás je, jestli ho aplikujete prsty, houbičkou nebo štětcem. Nikdy ale nezapomínejte rozetřít make-up až na krk, ať se vyhnete nehezkým přechodům!

Dalším pomocníkem nejen proti únavě a černým kruhům pod očima, ale i proti drobným nedokonalostem, vám bude korektor Fit Me. Vyberte odstín o maličko světlejší, než je váš make-up, ať oční okolí krásně prozáříte a přidáte si pár hodin spánku. Celý základ zapudrujte matujícím pudrem Fit Me.

Na oči si vystačíte jen s objemovou řasenku Total Temptation, kterou na řasách skoro neucítíte, ale efekt rozhodně nikdo nepřehlédne. Navíc je tato řasenka obohacena o extrakt z kokosu! A nezapomínejte na obočí, zkuste třeba Brow Satin. S touto tyčinkou si nejprve dokreslíte chybějící chloupky a houbičkou s pudrem na druhé straně vše zjemníte a sjednotíte. A teď je čas na hlavní hvězdu!

Vedle původních odstínů přichází Maybelline dokonce s 5 novými neotřelými barvami v nude tónech. SuperStay Matte Ink najdete na Notinu v devíti odstínech. Aplikátor je přesný, nejprve hranou nakreslete konturu rtů a plochou stranou je vyplňte. Barva je intenzivní, nerozmazává se, nedrolí se, a je na rtech celý den příjemná.

Jednoduché, že? A věřte, že efekt bude stát za to. A pokud přece jen máte pochybnost, že s touto rtěnkou sníte burger… no ne jako dáma, ale rozhodně tak, že rtěnka zůstane kde má, podívejte se na další epizodu Maybelline Youtube seriálu Make-up in the City, kde právě SuperStay Matte Ink testuje Monika Bagárová s Denisou Pfauserovou.