Přejít na hlavní obsah

Předsevzetí do nového roku? Přece self-care!

27. 12. 2021

Veronika Kučerová

Čtení na 4 minuty

Tentokrát už žádná předsevzetí! To si pravidelně opakuju. Ale přelom každého roku prostě svádí k novým začátkům, novým cílům, novému já. A na tom není vůbec nic špatného. Naučila jsem se ale nečekat od sebe nic nereálného, tak totiž většina předsevzetí pohoří. Řekla jsem si, že se nebudu zbytečně stresovat a vezmu vše postupně. Jestli chci něco v novém roce dělat jinak, tak je to věnovat trochu víc času sobě, protože to si zaslouží úplně každý z nás! Třeba ty moje malé krůčky inspirují i vás.

Zdraví na prvním místě

To je přece jasné! Alespoň by mělo být. Někdy toho ale řeším tolik najednou, že na sebe zapomínám, taky to znáte? Tak to pojďme změnit. Já se jako první vrhnu na posílení imunity.  

Nezačnu ničím jiným než „obyčejným“ Celaskonem. Jako malá jsem ho nesnášela, stejně jako jakékoli jiné vitamíny a doplňky stravy, a teď už bez něj nechci být! „Céčko“ je skvělá forma posilování imunity, přispívá k normální činnosti nervového systému i metabolismu, snižuje míru únavy, a to pořád není všechno. Prostě takový malý super pomocník do kapsy. 

Jestli chcete vyzkoušet i něco jiného, vysoký obsah vitamínu C mají taky tobolky HIMALYO Tibet Imun Caps, kde najdete mimo jiné ještě extrakt z hlívy ústřičné. Nejen, že mají tyhle tobolky pozitivní vliv na imunitu, ale podpoří například i kvalitu spánku. 

Jako zdroj pořádné dávky antioxidantů mi padla do oka šťáva Allnature Aloe Vera Premium, která obsahuje celých 97 % šťávy z aloe vera. Kromě posílení imunity má takhle rostlinka navíc skvělé účinky na pleť! 

TIP: Ať už berete jakýkoli doplněk stravy, ujistěte se, že ho potřebujete. Pokud máte nějaké látky opravdu nedostatek a nestačí vám doplnění přírodní cestou, tedy pestrým jídelníčkem, teprve pak je hledejte jinde.  

Produkty

Stay in shape! 

Určitě nemám v plánu držet žádné extrémní diety. Naopak, mým cílem je udržet si balanc v jídle i pohybu, netrápit se hlady, nesledovat váhu, ale jíst zdravě a cvičit. Cítím se pak líp nejen fyzicky, ale i psychicky. Pohyb a zdravá strava je za mě nejlepší cesta k odbourání stresu a zbytečné únavy!

Pokud plánujete shodit nějaké to kilo navíc, s tímhle receptem to taky půjde nejlépe, věřte mi. A jestli to celé chcete trošku urychlit, zkuste si vzít na pomoc spalovač tuků BeastPink Appetite Control – v kapslích najdete přírodní spalovače tuků, blokátory sacharidů nebo například látky přispívající ke správnému metabolismu makroživin. 

Nemáte rádi polykání větších kapslí? Nevadí! Pak sáhněte po Maxxwin Diet drink s příchutí vanilky. Je to syrovátkový proteinový koncentrát[VK1] , takže vám pomůže se nasytit, a ještě k tomu podporuje redukci hmotnosti. 

TIP: Nezapomeňte, že spalovače tuků nejsou žádnými zázračnými doplňky, které odvedou všechnu práci za vás. Tuky se nebudou spalovat samy od sebe. Aby měly spalovače vůbec nějaký efekt, musíte mít správně nastavený jídelníček a pravidelný pohyb. Tak nečekejme na zázraky a dělejme to poctivě!

Trocha toho hýčkání 

A jde se relaxovat. Pro každého to znamená něco jiného, já si představím horkou vanu a skin care. Do vany si vezmu jednu ze sady plátýnkových masek KORIKA Korean Beauty Ritual Skincare – je jich tam rovnou 12 a mají různé účinky. Jednou se tak můžu zaměřit na hydrataci, pak na výživu… Vypadá to, že moje pleť se bude mít líp než já sama a nový rok mi tak rozhodně nebude dělat vrásky. 

Mám pro vás ještě tip na závěr. Jestli chcete něco změnit, nečekejte na 1. ledna, nečekejte na nový měsíc nebo na další pondělí. Pusťte se do toho hned a budete rychleji