Přejít na hlavní obsah

Poradíme vám nejlepší vánoční dárky pro muže!

18. 12. 2015

notino.cz

Čtení na 4 minuty

Ano, je to pravda, nakupovat vánoční dárky pro muže je mnohem těžší, než se může na první pohled zdát a to i když je chcete překvapit jen několika maličkostmi. Vyžaduje to trpělivost a mnohdy i velkou dávku představivosti. Ale věřte, že trpělivost v tomto případě přináší ovoce. A pokud vám z nějakého důvodu troška času k přemýšlení nebo představivost chybí, tak tu pro vás máme tipy na nejlepší dárky pro muže.

Dárek pro tátu

Při vybírání dárků je úplně nejdůležitější si uvědomit, že ne vždy je potřeba vymyslet ten nejoriginálnější vánoční dárek. A řekneme vám ještě jedno malé tajemství – jen pár z nás doopravdy čeká k Vánocům dárek, který by byl zhmotněním výjimečnosti. Zbytek si jednoduše přeje maličkost pro radost, která ukáže, že vám na někom záleží. A kdo si to přece zaslouží úplně nejvíc je váš tatínek.

Takže ano - holící krémy, pěny, mýdla, vody po holení a podobné produkty jsou přesně ty pravé dárky pro tatínky k Vánocům a většinou ani tolik nestojí, pokud tedy nesáhnete po jejich luxusnější variantě. Pokud dává přednost klasickému holení, tak určitě nešlápnete vedle se štětkou na holení Da Vinci Uomo, která dokonale pečuje o mužskou pleť. A po holení je třeba namáhanou pokožku zklidnit a proto je třeba zvolit ten pravý after shave nebo balzám po holení. L’Occitane Eau des Bavx after-shave balm nejenže zklidňuje pleť, ale má také úžasnou a nezaměnitelnou vůni.

Dárek pro bratra

Pokud hledáte vánoční dárky na poslední chvíli, tak sázkou na jistotu bude určitě jakýkoli produkt na vlasy. Určitě víte, co vás milovaný bratr používá a jaký typ kosmetiky je pro něj nejvhodnější, ale někdy se prostě vyplatí vyzkoušet novou značku nebo třeba trochu jiný typ přípravku na styling jeho vlasů. Používá nejčastěji gel? Tak mu zkuste nadělit pod stromeček třeba matující pastu, jež vytvoří stylový, ale zároveň i pohodový účes. A že jsou muži tak trochu pohodlní a nejlépe by měli takříkajíc všechno v jednom? Potom určitě nešlápnete vedle se sprchovým gelem Nivea, který funguje zároveň i jako šampón a který společně s krémem a deodorantem naleznete v této dárkové sadě. Jeho koupí navíc přispějete na správnou věc!

 

Dárky pro dědečka

Jaký vybrat dárek pro dědu, abyste mu ukázali, jak moc ho máte rádi a udělali mu radost? Zvolte luxusní klasiku! Pokud víte, že se stále holí klasicky tak určitě ocení tuto luxusní sadu na holení od Captain Fawcett, která obsahuje mýdlo na holení, úžasnou štětku na holení z jezevčí srsti a holicí strojek. A pokud budete nadělovat parfém, tak rozhodně sáhněte po vůni Dior Fahrenheit, protože tato nádherná mužná vůně žádného muže nezklame a váš dědeček toho bude jasným důkazem.

 

Dárky pro přítele nebo pro manžela

Hledáte vánoční dárek pro muže, který bude prostě úplně jiný než ty ostatní? Niche parfémy jsou ta správná volba pro muže, kteří o sobě nepochybují a jsou vždy o krok před ostatními. Nemějte strach, niche parfémy automaticky neznamenají extravagantní a přehnaně výrazné vůně. Právě naopak. Jsou sofistikované a rafinované.

Comme des Garcons 2 Man je rozhodně jednou z nich. Tato dřevitá kompozice vyjadřuje mužnost a jedinečnost. Jeho kožené tóny mu propůjčují určitou jemnost, zatímco šafrán, muškátový oříšek a kmín mu dodávají na pikantnosti. A pokud máte náhodou pocit, že muž, pro kterého dárek vybíráte, nerad zkouší nové vůně? Starosti hoďte za hlavu, protože i když si myslíte, že váš přítel, manžel nebo tatínek nemají rádi překvapení, tak ve skutečnosti určitě ocení tu trošku luxusu, kterou jste pro ně tak pečlivě vybraly.

Hledáte další inspiraci? Přečtěte si náš novější článek s tipy na nejlepší dárky pro muže k Vánocům!