Přejít na hlavní obsah

Parní žehlička na vlasy: domácí profi styling

2. 1. 2020

notino.cz

Čtení na 4 minuty

Vzít do ruky parní žehličku na vlasy je jako naskočit do sporťáku. Hi-tech provedení, intuitivní ovládání a parní výkon vám vnesou svěží vítr do vlasů, a když se k tomu přidá její maximální ohleduplnost, můžete si bez obav vychutnat zážitkovou jízdu.

Žehličky na vlasy neměly vždycky dobrou pověst. Vysušovaly, ničily konečky, dlouho se nahřívaly, a když konečně zabraly, člověk si o ně popálil prsty. Ale pak se objevily parní žehličky na vlasy, které domácí hrátky s účesem obohatily o úplně nové možnosti.

Proč byste si měla vybrat žehličku na vlasy parní, nikoli obyčejnou?

  • Poradí si s každým typem vlasů a nikdy je nezničí. Je MNOHEM ŠETRNĚJŠÍ než ostatní žehličky.
  • JE RYCHLÁ. Nahřeje se obratem – pak už stačí vlasy jednou dvakrát přejet a můžete vyrazit ven.
  • Díky přirozeným vlastnostem páry ji lze nahřát jen na nízkou teplotu, takže vlasům neškodí, ale naopak PROSPÍVÁ – hydratuje je a zaceluje roztřepené konečky.
  • DODÁ VLASŮM LESK a podpoří jejich krásu.
  • Díky intuitivnímu ovládání s ní budete pracovat přirozeným pohybem rukou jako při pročesávání a hned se naučíte rovnat i natáčet – proto UŠETŘÍTE dost peněz za kadeřníka.

Jak se parní žehlička na vlasy používá?

  • Nejprve naplňte vodou nádržku, která bývá odnímatelná, ale pozor – některé typy žehliček vyžadují destilovanou vodu.
  • Vyberte teplotu vhodnou pro svůj typ vlasů a žehličku zapněte. Čím silnější či kudrnatější vlasy máte, tím víc jim můžete „zatopit“.
  • Tyto typy žehliček mívají odnímatelné hřebeny, takže je třeba rozhodnout se pro jednu variantu. Ale co si budeme nalhávat – pročesané vlasy budou ještě lesklejší!
  • Vždycky žehlete nebo natáčejte vlasy vysušené a ošetřené speciální stylingovou péčí. Na začátku jim prospěje tzv. vyplňující mléko, na závěr zase regenerační sérum. Na mokré vlasy s touto žehličkou nechoďte!

Doporučujeme!

Top 3 parní žehličky

1. Parní žehlička na vlasy L’Oréal Professionnel Steampod 3.0

Ikonická značka vlasové kosmetiky přináší už třetí řadu napařovací žehličky na vlasy L’Oréal Professionnel Steampod 3.0 – a samozřejmě je to do třetice všeho dobrého. Oproti předchozí verzi pěkně zhubla a má skvělý ergonomický tvar, který padne perfektně do ruky.

Teplota je nastavitelná na 180‒210 °C a kontroluje se 2x za sekundu, což zaručuje rovnoměrné působení páry a rychlou práci. Parní žehlička na vlasy L’Oréal Steampod má také pohodlně odnímatelný hřeben a otočný kabel pro jednodušší vytváření vln.

Zajímá vás, jaké má tahle parní žehlička na vlasy recenze? Dočtete se, že je to nejlepší parní žehlička na vlasy všech dob! Vyžehlené kadeře nekrepatí ani v dešti, nemusí se často umývat a vydrží v elegantní formě až tři dny.

2. Parní žehlička na vlasy BaByliss iPro 230 Steam ST395E

Do detailu promyšlená BaByliss iPro 230 Steam ST395E má ionizátor a pětistupňové teplotní nastavení. Vlasy nejen dokonale narovná, ale navíc jim dodá hydrataci a díky plovoucím destičkám s rozčesávacím hřebenem, které následují tahy vaší ruky, se s ní neuvěřitelně snadno pracuje.

3. Parní žehlička na vlasy BaByliss Steam Pure ST495E

Další skvělá napařovací žehlička „2 v 1“ umí jedním tahem narovnávat i natáčet vlasy do přirozených vln. A protože má BaByliss Steam Pure ST495E hodně úzké destičky, stačí obtočit vlasy kolem nich, a rázem pracuje jako kulma (a je jí i podobná, že?). Ovládá se jednoduše s pomocí LED displeje, a přestože je subtilní a cenově spíš na nižším průměru, je tato parní žehlička na vlasy velmi výkonná!

Pokud ještě nemáte vybráno, podívejte se do naší speciální sekce s parními žehličkami.