Přejít na hlavní obsah

Neutrogena Hydro Boost®: dokonalý hydratační rituál pro celé tělo

14. 5. 2018

notino.cz

Čtení na 3 minuty

Víte, jak se mluvívá o lásce na první pohled? Nová řada Neutrogena Hydro Boost® je láska na první namazání. Testovala jsem ji týden, ale po jediné aplikaci jsem věděla, že jí podlehnu!

Za prvé: baví mě design. Je svěží a přímo křičí „tahle Neutrogena je nadupaná vodou“. A opravdu, hydratace v sobě skrývá tolik, že už nikdy nezažijete ten šílený pocit „šupinek“.

Technologie ve službách krásy

Stojí za tím unikátní složení Neutrogena Hydro Boost®. Obsažená kyselina hyaluronová pokožku hydratuje, ale také „uzamyká“ vlhkost v pokožce, aby o ni hned nepřišla. Progressive Release Systém uzamčenou vlhkost postupně uvolňuje potom dle potřeby pleti a v čisticích produktech se můžete spolehnout na technologii Barrier Care, jež – jak název napovídá – se stará o to, aby ani při čištění nebyla narušená jemná vnější bariéra pokožky, která tak pro změnu nepřijde o načerpanou vlhkost.

Dokonale „zneutrogenovaná“

Neutrogena mluví oprávněně o chytré hydrataci, a vy ji za to budete zbožňovat. Možná z ní budete úplně „zneutrogenovaná“. Tak nějak jsem se cítila já. Samé „wow“, a „super“. Protože natřená od hlavy po paty novou Neutrogena Hydro Boost® zažíváte pocit, že se místo kůže dotýkáte sametu. Taky překrásně voníte. Lehce, nevtíravě, tak, abyste v klidu mohla použít svůj parfém, když je ráno, nebo abyste mohla jít spát bez „nosu plného vůně“, když je večer.

Pokožka je nadšená (já taky!)

Z pleťových produktů jsem si vzala do parády dva:

Vyhlazující pleťový peeling mě překvapil, i když už jsem kdysi jeden od Neutrogeny měla! Tenhle má v sobě to nejbohatší množství miniaturních perliček, které kloužou po tváři a ve spojení s vodou smývají nečistoty, obrušují odumřelé buňky a nechávají pleť zářit. Prostě boží! Není hrubý, neškrábe, a přestože perličky jsou hodně jemné, je jich tolik, že na vás dokonale zapracují!

Hydratační maska na noc bude miláček po celé léto. Sluníčko, vítr, tvrdá voda ze studny u babičky na Šumavě či přímořské klima? To je teď mojí pleti jedno. I přes nepříznivé vlivy kolem je fakt sametová. Maska má i neobyčejnou texturu. Tváří se jako gel, ale nefunguje jako gel. Nelepí, neobtisknete ji do polštáře. Ihned se vstřebá, a přesto pracuje celou noc.

A co se tělové kosmetiky Neutrogena Hydro Boost® týče?

Zkoušela jsem Tělový balzám. Je nadýchaný. Roztírá se hladce, texturou se vlastně podobá hydratační masce, takže se opět nemusíte být, že by pokožka lepila nebo byla mastná. A ani nemusíte čekat s oblékáním. Nevím, co to je za kouzlo, ale moc se mi líbí!

Vsadím se, že stejně dobré jsou i další produkty Neutrogena Hydro Boost®, jako je Čisticí pleťový gel, Hydratační krém (SPF 25!), City Protect, Oční krém, Pleťové sérum, Odličovací mléko či Krém na ruce… Ale ty už nechám na vás. Vyzkoušíte je a dáte vědět?