Přejít na hlavní obsah

Nejlepší voděodolné řasenky – znáte je?

16. května 2019Jana P
Vydrží s vámi na pláži i u rybníka, zvládne dlouhé letní párty, náročný výšlap na kole i horký den uprostřed velkoměsta. Nikdy se nerozmaže, nerozteče, nikdy vás nezradí. Voděodolná řasenka je na léto jako stvořená. Jaké jsou ty vůbec nejlepší?

Klasika mezi voděodolnými řasenkami

Max Factor 2000 Calories je legenda mezi řasenkami už pár desetiletí, a stejně tak je oblíbená i její „sestřička“ Max Factor 2000 Calories Waterproof. Cenově dostupná voděodolná řasenka, která nabízí zvětšení objemu až o 30 % a má dokonale výraznou pigmentaci, jež vykouzlí „dramatic look“ už po jediném nanesení. WOW!

Voděodolná řasenka na den i noc

Perfektní pro letní líčení je i NYX Professional Makeup Worth The Hype. Řasy zahustí, ale také prodlouží. Nedrolí se, řasy neslepuje, takže stále vypadají skvěle. A kdyby vám jedna vrstva nestačila, zvlášť pro večerní líčení můžete řasenku bez problémů vrstvit. Její extra hustý kartáček je na to jako stvořený.

Hypnotizující pohled

Hypnotizující pohled vám zaručí voděodolná řasenka pro citlivé oči Lancôme Mascara Hypnose Doll Eyes. V jejím zdobeném obalu se totiž skrývá náplň obohacená o příměs nylonu, který řasám dodává lesk. Ve složení najdete i dva druhy vosku, díky němuž pigmenty na řasy přilnou a drží, jak dlouho potřebujete. A s kónickým kartáčkem se nalíčíte bez problémů i ve vnitřním koutku!

Dokonale natočené řasy

Řasenka Collistar Mascara Infinito je doslova nepřehlédnutelná. Její zlatý obal najdete i v nejobjemnější taštičce s líčením (ba i v kabelce), a pokud vám nevyhovují klasické kartáčky se štětinami, budete nadšení z toho, že Collistar Mascara Infinito má plastový, s nímž je precizní líčení otázkou několika rychlých tahů. A co umí navíc? Řasy nádherně natočí…

Řasenka pro efekt umělých řas

Voděodolná řasenka Estée Lauder Sumptuous Extreme je obohacená o inovativní Extreme Bold Volume™formuli, která kombinuje lehkou pěnu a tři rozdílná vlákna pro maximální objem. Vlákna prodlužují a znásobují řasy, zatímco obsažený Lash-Advancing Vitamin Complex je vyživuje a posiluje, aby zůstaly krásné a odolné. Splněný sen pro milovníky efektu umělých řas!

Přečtěte si více