Přejít na hlavní obsah

Nejlepší dárky pro ženy k Vánocům

8. prosince 2019notino.cz
Nejkrásnější svátky roku se blíží a všichni kupujeme dárky pro ženy: pro manželku, sestru, maminku, babičku, kamarádku nebo dceru. A bohužel je často vybíráme jako potraviny v supermarketu. Proto jsme sestavili tipy na dárky pro ženy k Vánocům, za které Ježíšek zaručeně sklidí jen chválu – a tak si seznam doporučení můžete schovat i na narozeniny, svátky a výročí.

Dárky pro drahou polovičku

Zásada číslo jedna zní: kvalitním parfémem nemůžete u ženy nikdy šlápnout vedle. Koneckonců není náhoda, že vůně patří mezi nejpopulárnější vánoční dárky pro ženy. Elegantní parfém se stylovým designem od šperkařské značky Tiffany & Co., která láme dívčí srdce na potkání, bude sedět milovnicím květinových vůní – a každá žena si přece přeje mít doma něco od značky Tiffany!

A pokud má vaše manželka slabost spíš pro výrazné a odvážné vůně, vyskočí radostí, až uvidí elegantní dárkovou kazetu s tělovým mlékem Jean Paul Gaultier Scandal. Sladký parfém s květinovými podtóny a medem má smyslný gurmánský charakter.

Dárky pro maminku

Každý rok si před Vánoci lámeme hlavu s dárky pro ženy, speciálně pro ty nejmilejší – pro maminky. Seznamte tu svoji s legendou kosmetického světa! Tak jako má filmový svět Marilyn Monroe a fotbal Messiho, kosmetický svět se pyšní osmihodinovým krémem Elizabeth Arden. Mamince vysvětlíte, že v rukách drží jeden z nejpoužívanějších krémů hollywoodských celebrit, a pak už se můžete těšit jen na to, jak bude z jeho účinků na hydrataci pleti nadšená. Ideální je celá dárková sada pro ženy Elizabeth Arden Eight Hour Cream Miracle Moisturizers, protože maminka si přece zaslouží jen to nejlepší!

Jako v pohádce se bude vaše maminka cítit, pokud jí pod stromečkem přistane kouzelná katalytická lampa Ashleigh & Burwood London Vintage Rose. Nejenže dokáže provonět byt, ale navíc čistí a dezinfikuje vzduch a je bezpečná, protože díky katalytické reakci hoří tzv. bez plamene (knot nehoří jako svíčka). Její příspěvek k teplu domova jistě o svátcích ocení celé osazenstvo a zvláštní proces hoření možná zaujme chemiky-amatéry (pokud se u vás v rodině vyskytují). Dárky pro ženy k Vánocům zkrátka nebudou žádná nuda!

Dárky pro babičku

Udělat babičce radost se snažíme už od dětství. Tipy na vánoční dárky pro ženy, které o vás pečovaly a s láskou vám dodnes vaří oblíbená jídla, se můžou nést ve stejně tradičním duchu – tím rozhodně nic nezkazíte. Když zvolíte vonnou svíčku KOBO Broad St. Brand Starry Sky, darujete klasiku v trendy formě, a to je ideální kombinace.

Důstojným a zároveň vítaným překvapením jistě bude i něžná vůně Chloé L’Eau, kterou si zamilovaly ženy v každém věku po celém světě a která staví ženskost na první místo. Pro babičku jako stvořená, nemyslíte?

Dárky pro ségru

Dárky pro ženu, která vás provázela celým dětstvím, vybírejte pečlivě a sáhněte klidně po něčem praktickém, co stoprocentně využije. Je posedlá kosmetikou a líčením? Tak neváhejte a jděte do sady ikonických štětců Sigma Beauty Essential Trio Brush Set – značka Sigma je pro všechny make-up freaks zcela zásadní!

Chybu neuděláte ani se správně vybranou vůní – tak třeba čistá a svůdná parfémovaná voda Lancôme Idôle padla perfektně do noty současné generaci mladých nezávislých žen. Tváří vůně je herečka Zendaya, a jestli ségra ulítává na seriálech, bude moc dobře vědět, že je to hvězda seriálu Euforie.

Dárky pro kamarádku

Máte kamarádky, které stojí vždy na vaší straně a můžete se na ně stoprocentně spolehnout, takže si pod stromeček zaslouží opravdu pořádnou porci radosti? Nejlépe tento úkol splní sety, které ukrývají víc dárků najednou – ostatně právě proto patří každý rok mezi nejoblíbenější dárky pro ženy na Vánoce.

Populární značka EOS připravila super holčičí (rozumějte růžový) set Super Soft Shea Cherry, který se dokonale postará o hebkou a jemnou pokožku. Set Normaderm Phytosolution od Vichy s péčí o pleť se sklonem k akné a rozšířeným pórům zase pleť vyčistí a rozjasní, takže bude kamarádka jako panenka.

Další skvělou inspiraci najdete v našem článku Tipy na vánoční dárky pro ženy!

Přečtěte si více