Přejít na hlavní obsah

Nejlepší dárky pro muže k Vánocům

5. prosince 2019notino.cz
S blížícím se koncem roku stoupá jako obvykle nákupní horečka i hladina stresu. Abychom vám tohle období ulehčili a zjednodušili, sestavili jsme tipy na nejlepší dárky pro muže k Vánocům. Díky nim letos obstaráte všechny vánoční nákupy rychle, snadno, a hlavně v klidu a pohodě!

Dárky pro drahou polovičku

Jestli váš partner patří k mužům, kteří parfém považují za příjemného každodenního společníka, máme pro vás tip na nejlepší dárek pro přítele. Novinka Calvin Klein Eternity for Men Eau de Parfum je víc sexy verzí legendární Eternity z roku 1988, takže pokud ho nadělíte pod stromeček, je velká šance, že zažijete žhavé a láskyplné svátky!

Někdy může dárek pro muže k Vánocům posloužit i jako obrana vlastního kosmetického arzenálu. Půjčuje si váš partner či manžel vaše oblíbené vychytávky? Pořiďte mu vlastní! Čisticí FOREO LUNA 2 v elegantní černé verzi dokáže efektivně a do hloubky vyčistit mužskou pleť. A pozor, kartáček pomáhá redukovat jemné vrásky, takže všichni pánové, kteří chtějí zůstat věčně mladí, se jistě budou tetelit blahem.

Takový dárek pro přítele k Vánocům si navíc po Štědrém dnu můžete na oplátku půjčit vy (samozřejmě když se majitel nebude dívat). Mimochodem, strach ze stárnutí se prý projevuje zvýšeným počtem triček s komiksovými obrázky a rozšiřující se sbírkou her na PlayStation.

Dárky pro tátu

Každý rok je to stejné: vybrat dárek pro tatínka stojí téměř nadlidské úsilí. Přirozeně ho chcete potěšit a překvapit, ale jak na to, když většina mužů nemá ráda změny? Letos vynechte nudnou klasiku, tedy pyžamo a ponožky, máme pro vás tipy na vánoční dárky pro muže, kterými dáte najevo, že vám na tátovi opravdu záleží. Co třeba legendární vůně prověřená generacemi v intenzivnější verzi Davidoff Cool Water Intense?

Pokud si váš tatínek potrpí spíše na praktické dárky, jistě mu udělá radost dárkový set L’Oréal Paris Men Expert Hydra Energetic, kde najde hned několik voňavých produktů, které mu po ránu v koupelně pomůžou omládnout minimálně o několik let.

Dárky pro dědu

Dárky pro muže k Vánocům jsou úkol pro pokročilé, ale dárek pro dědečka, to už je vyloženě vyšší dívčí. I tu ale zvládnete se ctí, když se vám podaří vyjádřit, co máte na návštěvách u prarodičů ráda už od dětství.

Hřejivá vůně domova, útulná atmosféra a klid místa, kde se čas zpomalil – to ztělesňuje svíčka Makers of Wax Goods Suede v retro designu. Pro dědečka, který si potrpí na dřevité vůně s citrusovými tóny, zabalte do vánočního papíru dárkovou sadu Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Wood&Wood, která potěší vůní i sprchovým gelem.

Dárky pro bratra

Radost pro brášku v sobě může skrývat vtip i praktičnost. Pokud váš sourozenec zapadá do generace Y, určitě Ježíška pochválí za svěží i pikantní parfém Yves Saint Laurent Y. A jestli propadl lásce k vousům a barber shopům, zkuste ho překvapit sadou na péči o vousy od Baylis & Harding, kde najde balzám, vosk, šampón i mýdlo – vše pro dokonalý porost, který mu budou kolegové hipsteři závidět.

Dárky pro kamaráda

Naše tipy na dárky pro muže končí nejodlehčenější kapitolou – pozornostmi pro kámoše. Tady se můžete pustit i na neprobádaná území. Z dárkových setů doporučujeme vlasovou péči nejen pro rockery s neobyčejnou vůní – třeba vanilka a mango od Apothecary 87 The Man Club.

Kamarádovi, který nedá dopustit na svůj vůz, darujte speciální vůni do auta v podobě elegantního polštářku Culti Car Aramara, který ale díky černé barvě vypadá pořád chlapácky. Fanoušky fotbalu zase ohromíte vůní v černozlatém designu Diesel Spirit of the Brave, kterou pomáhal vytvořit jeden z nejlepších fotbalistů současnosti Neymar.

Další skvělou inspiraci najdete v našem článku Tipy na vánoční dárky pro muže!

Přečtěte si více