Přejít na hlavní obsah

Nejlepší dárky pro děti k Vánocům

3. prosince 2019notino.cz
Dárky pro děti jsou pro nás dospělé malou vstupenkou zpět do dětské radosti ze splněných přání. Zkuste je letos objednat online a vyhnout se úmorným frontám vyčerpaných rodičů. Když se přitom inspirujete našimi tipy na dárky pro děti, nejmilejší vánoční povinnost si opravdu užijete.

Dárky pro nejmenší

Představte si tu nejlepší pečující kosmetiku šetrnou k jemné dětské pokožce. Hydratovaná pleť bez vyrážky je zásadním předpokladem šťastného miminka, a tedy i zárukou spokojenosti a klidných nocí nevystresovaných rodičů. Při výběru kosmetiky se vyplatí věnovat chvilku nepříliš záživné četbě složení a řídit se věkem dítěte.

Dárková sada pro děti Weleda Baby and Child splňuje nároky citlivé pokožky, uklidňující vůně zafunguje jako ukolébavka. Uvolňující přírodní kosmetika Bohemia Gifts & Cosmetics nabízí sety pro dětskou pokožku už od narození, které zdobí roztomilé obrázky zvířátek.

Pro prodloužení vánoční atmosféry vezměte do koupelny sadu Regina Gingerbread vonící po perníčcích, která obsahuje i balzám na rty a svačinový box jako stvořený na skutečné perníčky. Takové kosmetické balíčky pro děti oživí každé koupání a vaše miminko po něm bude voňavé a rozesmáté.

Dárky pro holky

Nejlepší dárky pro děti k Vánocům u nás najdete, ať už máte doma „holky z naší školky“ nebo „královny ze základky“. Boj se zacuchanými vlásky ukončí šikovný kartáč Dtangler Kids, se kterým zvládne česání bez jekotu i méně šikovný tatínek. Růžová sada Vivian Gray Twinky The Unicorn s motivem jednorožce bude zaručeně trefou do srdcí malých slečen, takže se budou mýt a natírat úplně bez řečí. Dárky pro holky, které milují legračního sněhuláka Olafa a princeznu Elsu z pohádky Ledové království, se nemůžou obejít sady voňavých balzámů na rty Lip Smacker Disney Ledové Království s lákavou chutí.

Pamatujete si z dětství tu jedinečnou dospěláckou chvilku, kdy jste poprvé dostala krém nebo voňavku? Dopřejte i své slečně ten nezapomenutelný pocit důležitosti s pomocí toaletní vody Klorane Bébé, která je vhodná i pro nejmenší holčičky díky tomu, že neobsahuje alkohol ani barviva – dárky pro děti k Vánocům totiž dostávají unikátní rozměr, když jim umožní nahlédnout do světa dospělých.

Dárky pro kluky

Nápady na dárky pro děti se nemusí omezovat na nekonečný zástup plastových hraček, které skončí ještě před Novým rokem v propadlišti dějin. Vybrali jsme pro vás dárky pro kluky, které jim budou přinášet radost a zábavu každý den.

Pro raubíře se zálibou v mimoních (ano, to jsou ty žluté oválné postavičky, co divně mluví) je tu obrýlený sprchový gel a šampón 2 v 1 EP Line Minions, který synátor v koupelně nespustí z očí. Mladí páni, kteří už pokukují po holkách a chtějí se líbit, určitě ocení toaletní vodu EP Line Ultimate Spiderman.

Mezi tipy na dárky pro děti k Vánocům může patřit i bublinková cola, kterou by děti moc často pít neměly, ale v koupelně je povolená bez omezení – jen chlapce pro jistotu varujte, že sprchový gel Ziaja Kids Bubble Cola navzdory vůni oblíbeného nápoje do bříška opravdu nepatří.

Přečtěte si více