Přejít na hlavní obsah

Našich top 5 sexy dámských parfémů

21. 2. 2022

Rosario G.

Čtení na 4 minuty

Parfém není jen součástí koketování, ale hlavně důležitý prvek při svádění. Je již dávno známo, že chtějí-li ženy někoho svést, použijí parfém. Je ale třeba zmínit, že existují vůně, které jsou pro muže přitažlivější než jiné. Prozradím vám, které dámské parfémy považuji za nejvíc sexy.

Které parfémy jsou pro muže přitažlivé?

Je jasné, že jedna vůně nemůže být stejně přitažlivá pro všechny muže. Některé přitahuje žena navoněná sladkým parfémem, jiné zase dáma, která zvolila květinovou vůni. U každého může tedy touhu vyvolávat jiná vůně. 

Zjistil jsem, že existují některé přísady, které mají afrodiziakální účinky. Některé z nich zde uvádím: 

Koření – je známé svými afrodiziakálními účinky. Některá koření jsou schopna stimulovat milostnou touhu. Není tedy nijak zvláštní, že kořeněné parfémy patří mezi nejvíce sexy dámské parfémy.

Dřevo – vznešený materiál, s nímž se setkáváme každý den. Existuje mnoho druhů dřeva, z nichž byla získána celá škála vonných esencí, které se používají při výrobě parfémů. Dřevité parfémy jsou svůdné díky svému příjemnému, teplému a povzbuzujícímu aromatu.

Vanilka: ženy i muži po vanilce šílí. Proč tomu tak je? Protože tato vůně nám připomíná dětství – vanilka se používá při výrobě mnoha dobrot (dorty, zmrzliny). Není tedy divu, že vanilka patří i k našim oblíbeným vůním. Parfémy obsahující vanilku uvolňují povzbuzující tóny, které jsou pro pány přitažlivé.

Cukr: na cukru vzniká závislost. Není tudíž překvapivé, že řada parfémů obsahuje sladké tóny, které vyvolávají pozornost.

Některé ovocné tóny: ve složení parfému přináší ovoce nádech dynamiky, která je velmi přitažlivá. Například třešeň je svůdná pro své jemné a sladké aroma. 

Mohl bych v tomto výčtu dále pokračovat, ale domnívám se, že parfémy, které obsahují výše uvedené vůně, mají největší potenciál zapůsobit jako afrodiziakum.

Produkty

Můj seznam nejvíce sexy dámských parfémů

Sestavil jsem pro vás krátký seznam dámských parfémů, které mají dle mého názoru největší potenciál přitažlivosti.

Viktor & Rolf Bonbon

Tato značka je známá tím, že produkuje velmi sexy parfémy. Parfém Bonbon je svůdný již svým hravým flakonkem ve tvaru uzlu. Vůně obsahuje sladké a labužnické tóny: ovoce, karamel, ambra s pudrově dřevitým nádechem vytvářejí závratný koktejl, který způsobuje, že se za nositelkami tohoto parfému otočí spousta mužů.

Paco Rabanne Olympéa

Pokud parfém Invictus odkazuje na mýtus z řecké mytologie, pak Olympéa odkazuje na kult Niké, bohyně vítězství. Vůně tohoto parfému je založena na slaných tónech vanilky a bílých květin a na pudrově dřevitém základu.

Vzkaz parfému Olympéa je jasný: svést muže stejným způsobem, jako se vyhrává bitva. Tento parfém od Paco Rabanne je zkrátka třeba považovat za obávanou zbraň svůdkyň! 

Jean-Paul Gaultier Scandal

Jak bychom mohli hovořit o sexy parfémech a nezmínit se o vůni Scandal od značky Jean-Paul Gaultier? Její originální flakon s uzávěrem ve tvaru ženských nohou obsahuje velmi labužnickou vůni založenou na tónech medu, včelího vosku a karamelu. 

Parfém je jemný, do sytosti sladký, je tedy čím svádět mnohé muže.

Agent provocateur od značky Agent provocateur

Tento parfém voní po růžích s kořeněnými a pižmovými tóny. Výsledkem je výbušný koktejl, který vám zajistí, že se za vámi otočí nejeden muž. Agent provocateur je silný parfém, rozhodně neprovokujte své okolí více než dvěma dávkami.

Diesel Loverdose

Tento výběr nejvíce přitažlivých dámských vůní uzavírám parfémem Loverdose od Diesela. Jeho vůně je složená z jemných kořeněných tónů (lékořice a anýz) smíšených s vůní vanilky a sladkým aromatem. Parfém Loverdose bude nepochybně vaším věrným pomocníkem, pokud chcete zaujmout muže.

Dámy, jaké parfémy používáte, když chcete být svůdné? A pánové, jaké vůně jsou pro vás neodolatelné? Podělte se s námi o vaše preference!