Přejít na hlavní obsah

MISS NOTINO DOPORUČUJE: Jaké jsou mé oblíbené rtěnky?

20. května 2019Hana Vágnerová
Zdravím všechny, jmenuji se Hanka a letos jsem se stala Miss Notino v rámci soutěže Miss Czech Republic. Budu se na vás každý měsíc těšit u pravidelného článku tady na blogu Notina. Začínáme v květnu, kdy jsem si pro vás připravila první článek na téma rtěnky. Asi vás to nepřekvapí, protože polibky a láska k tomuto nádhernému jarnímu měsíci neodmyslitelně patří. Nastal nám máj, lásky čas, a my jako ženy bychom měly dbát na to, aby naše rty vypadaly opravdu šťavnatě a k nakousnutí. Tak jdeme na to!

Důležitá je péče zevnitř

V každém ročním období vystavujeme rty různým podmínkám a zátěži. Teď na jaře bývá velmi větrno a často se střídá teplo s chladem. Rty tím pádem trpí a máme je často vysušené a popraskané. A v takové chvíli se nám rtěnka nanášet opravdu nechce. Základní péče o rty pramení zevnitř. Maminka mi vždy říkala, že pitný režim a správná životospráva je lék na vše. Ale ne vždy to pomůže a ne vždy na to člověk má čas a prostor, obzvlášť v dnešní době. A právě od toho tu máme kosmetické pomocníky.

Nezapomínejte na přípravu před nanesením

Nejprve rty očistíme a naneseme na ně peeling, který je pro ně přímo určený (bývá šetrnější). V tomto případě používám ten od Revolution Pro. Rty jsou po něm jemné a hlaďoučké. Jako další krok nanesu balzám. Velmi ráda sáhnu po Carmexu (produkt najdete pod článkem), ale pro ty více vysušené rty doporučuji Nuxe Reve de Miel. Správný balzám by asi neměl scházet v kabelce žádné z nás, jako zdroj okamžité hydratace i několikrát během dne.

Nejlepší rtěnky podle Hany Vágnerové

A teď jdeme už na slíbené rtěnky! Žena a rtěnka jsou neodmyslitelná kombinace snad odjakživa. Zdůrazňují ženskou smyslnost a žádného muže krásně nalíčené rty nenechají chladným! To vám zaručuji. Já jsem milovnice červených rtěnek (tmavých, světlých, klasických). Červená je barva vášně a na rtech vypadá prostě božsky. S ní se vždy cítím sebevědomě. Další skvělé plus je i to, že opticky vybělí zuby! Já tedy v nestárnoucí červené vidím samá pozitiva, i když rozumím, že ne pro každého to je ta správná volba. Mám pro vás pár tipů na mnou osvědčené pomocníky, kteří mi vyhovují jak barevně, tak i co se týče kompaktnosti, výdrže a dalších faktorů.

Mé favoritky mezi rtěnkami:

Tak tady je máte! Milujete rtěnky stejně jako já? Podělte se v komentářích o to, která je vaše oblíbená.

Těším se na vás zase příští měsíc!

Vaše Hanka

Přečtěte si více