MDŽ: Mezinárodní den sebevědomých žen

8. března 2019Jana P
Když vás nebaví obyčejné MDŽ, spojte 8. březen s něčím výjimečným. Pojměte jej jako oslavu ženskosti, oslavte Mezinárodní den sebevědomých žen. Protože právě tak jej slavíme v Notinu!

S krásou a sebevědomím je to ošemetné. Nějak se stalo „zvykem“, že za krásné považujeme hlavně super holky na super fotkách na Instagramu nebo v reklamách. Stalo se zvykem o sobě pochybovat, aby to náhodou nevypadalo, že jsme nafoukané… Ale já bych byla mnohem raději, kdybychom si zvykly vidět svou skutečnou krásu a měly ji rády. Měly se rády!

Krása bez příkras

Krása totiž není o dokonalosti. Krása je v jedinečnosti a sebevědomí, jež naštěstí může mít každá z nás. Možná to zní, jako bych přeháněla, ale… zkuste to slovo rozložit. Sebevědomí je vědomí sebe sama. Vědomí si toho, v čem jsem dobrá, co umí, na co mohu být hrdá. Sebevědomí je láska k sobě, k takové, jakou jsem tady a teď. Bez ohledu na retušované fotky z časopisů a kouzelné filtry chytrých telefonů… Protože ta nejčistší krása vždycky vycházela, a i nadále vycházet bude z nás.

Být sama sebou…

Vím, že na blogu plném kosmetiky to zní neuvěřitelně, ale… krása nepotřebuje přikrášlovat. Jen podpořit, abyste mohly být takové, jaké se cítíte být. Nebo každý den ukázaly jiné své já, podle toho, jak vám právě je. Protože každá z nás má mnoho tváří. Jednu krásnější než druhou! Zbývá se zeptat už jen na jediné: která tvář vám „vládne“ dnes a jakým lookem své sebevědomí můžete podpořit?

Business Woman Look

Úspěch v práci má na sebevědomí velký podíl, jakkoliv „úspěch v práci“ pro každou z nás znamená něco jiného. Pro dobrý „business look“ každopádně postačí, když je vám spolu s cílevědomostí vlastní i láska ke kvalitním produktům, jež vydrží celý den.

Pevný stisk ruky spolu s pohledem do očí udělají na začátku každé schůzky dojem. Podpořit vás při tom může kvalitní lak na nehty, jako je The Nutcracker and The Four Realms od OPI. Dobrý první dojem dělá také parfém. Bottega Veneta od stejnojmenné značky je velmi elegantní!

Čekají vás náročná jednání? Dovolte, aby vaši pleť hýčkalo celou dobu omlazující sérum Lancôme Génifique Advanced. Oporou vám bude odolný make-up Lancôme Teint Idole Ultra Wear, který nabízí 35 odstínů a SPF 15! A po noci strávené nad novým projektem oceníte korektor Touche Éclat od YSL.

Sportovní Look

Vidíte se (dneska) spíše venku, uprostřed běhu, nebo jak ve funkčním topu pokoříte novou jógovou asánu? Pro sportovní look se hodí spousta věcí, ale jedno mají společné: lehkost.

Když vám ve sprše bude dělat společnost sprchový gel Nuxe Body, zažijete tu lehkost na vlastní kůži. Dobrým sparing partnerem vám při sportem prodchnutém dni určitě bude dobrý antiperspirant. Biotherm Deo Pure Invisible garantuje 48hodinovou výdrž a je bez parabenů. A parfemovaná voda DKNY Women Energizing vás ujistí, že i po sebedelším běhu do kopce jste pořád křehká žena…

Hledáte make-up, který by souzněl s vaší sportovně laděnou duší? Hledejte spíš BB krém. Co třeba L’Oréal Paris Wake Up & Glow Bonjour Nudista?! A rtěnku vyměňte klidně jen za pečující balzám na rty, jako je Bioderma Atoderm. Hladší rty jste dlouho neměla!

Rebelský Look

Jít proti proudu a být svá? Pokud je tohle vaše denní mantra, vítejte ve světě rebelek. A ty ani svou krásu nepodporují jen tak něčím obyčejným. Chtějí být jiné, chtějí zaujmout. Čím?

Když jsou už na dálku vidět díky barvě svých vlasů, jsou rebelky šťastné. Čím pestřejší a neobvyklejší barva to bude, tím lépe. Jako v případě vymývající se L’Oréal Paris Colorista Washout, odstín Aqua! Líbí se vám, když můžete ze dne na den změnit i účes? Podpoří vás v tom žehlička na vlasy, třeba Remington PROluxe S9100.

Své sebevědomí vykřičte do světa parfémem Burberry Her, který dokonale ztělesňuje nespoutanost. A při líčení si pohrajte s pikantními odstíny Makeup Revolution Life On the Dance Floor a nezapomeňte na rebelské rudé rty, jako ty, které umí Lancôme Matte Shaker!

Přečtěte si více