Maria Nila a Colorista: barvy na pár dní i celé léto

29. června 2018Jana P
Už před více než 40 lety se ve Švédsku zrodila Maria Nila. Značka, která vábí milovníky veganské vlasové kosmetiky i vymývatelných barev, jež jsou její specialitou. Ale pokud toužíte po něčem stálejším, můžete sáhnout po pestré paletě Colorista od L´Oréalu. Je to značka pro změnu vyzkoušená generacemi a vydrží i celé léto!

Maria Nila si mě získala. Má povedený design a všechny její produkty nádherně voní. Půvabná je i proto, že je jako jedna z mála přírodní, ba dokonce veganská, díky čemuž si vybojovala i sympatie organizací, jako je PETA a The Vegan Society. Navíc jako jedna z mála značek dlouhodobě bojuje za netestování kosmetiky na zvířatech.

Konec barevných tabu

Navíc – její vymývatelné barevné masky Colour Refresh vás nechají vyzkoušet extravagantní barvy, a o to tu jde také: nebát se a barvit, i když jen na pár dní (4 až 10 umytí). O intenzitě odstínu rozhoduje, jak dlouho masku na vlasech necháte! Na výběr máte 100 ml, nebo 300 ml balení. Pro světlé vlasy je tu třeba Pink Pop a potřebujete-li se zbavit nažloutlého odstínu blond, sáhněte po Pearl Silver. Udělá z vás dokonalou platinovou blondýnu. Když ho zkusíte na tmavé vlasy, dodá jim studený nádech. Tmavé vlasy pak ocení třeba odstín Cacao, s nímž světlé vlasy dokážete úplně ztmavit.

Hra, která nikdy nekončí

Pokud se chcete odvázat, může vás bavit Bright Copper (protože zrzky jsou „in“). A jestli se naopak bojíte křiklavosti, sáhněte po White Mix. Umí dvě věci: můžete ji přimíchat do jakékoliv barevné masky Maria Nila, a ona ztlumí její odstín. Sama o sobě funguje čistě jako dokonalá výživa pro vlasy. Bez barvy. Mimochodem, míchat můžete i jednotlivé masky mezi sebou a vytvářet další variace. Jediné, co s nimi nezvládnete, je vlasy zesvětlit. Ale to je asi jasné.

Barva sem a barva tam…

Hrát s barvami si můžete i s řadou L´Oréal Colorista, která obsahuje dočasné barvy. Na jediný den dokážete změnit odstín s Colorista Spray, na 5 až 15 umytí z vás jiného člověka udělá vymývatelná barva Colorista Washout, a kdyby se vám výsledný odstín nakonec nelíbil, je tu vynález nad vynálezy: Colorista Fader, speciální šampon, s nímž se nežádoucí odstín nebo barva, která už vás nebaví, vymyje rychleji a vy zase můžete zkoušet novou.

Pro barevné stálice

Jestliže přes léto chcete od barvy spíše stálost, i tehdy se můžete s důvěrou obrátit na L´Oréal Colorista. Nabízí totiž i pestrou paletu permanentních barev Colorista Paint, s níž si hravě – stejně jako se všemi výše uvedenými barvami – poradíte i doma, i ve spěchu a na poslední chvíli před odjezdem na dovolenou anebo…

… na festival? Jeden z těch, které nás brzy čekají, bude také jako již tradičně velmi (hudebně) barevný! No jasně, Colours of Ostrava! Tradiční hudební nářez, který hornický sever rozvibruje 18.–21. 7.! Letos nás čeká již 16. ročník a vy můžete být u toho. Vyhrajte lístky pro sebe i svou kamarádku. Sledujte naši soutěžní stránku, Facebook a třeba se v Ostravě uvidíme právě s vámi!

Přečtěte si více