Přejít na hlavní obsah

Luxusní bytové vůně: jaká se hodí k vám (domů)?

24. 7. 2018

notino.cz

Čtení na 4 minuty

Je jedno, jestli sdílíte malý byt s přáteli, nebo si zařizujete vlastní dům. Vůně, která vás při příchodu domů přivítá, by měla být jako vy: jedinečná. A proč se nespokojit s tím nejlepším? Luxusní bytové vůně čekají na vás….

Nevím, jak pro vás, ale pro mě jsou vůně důležité. Nesou s sebou vzpomínky, ovlivňují náladu, doma jednoznačně hrají roli v pocitu útulnosti. Ano, vůně k našemu domu patří stejně neodmyslitelně jako my samotní. A já právě hledám inspiraci. Připojíte se a prohlédnete si luxusní bytové vůně se mnou?

Italská kvalita

Abych pravdu řekla, nejčastěji volím difuzéry. Systém postupného uvolňování skrze tyčinky rozptyluje vůni po domě nenásilně. A kromě toho také zajímavě vypadají. Asi nejraději mám ty od Teatro Fraganze. Ve Florencii tuto značku založily 3 výjimečné ženy, které se spojily s předními italskými parfuméry, nechaly vyniknout svůj smysl pro design a pod rukama se jim rodí hotové voňavé zázraky. Všechno je navíc přírodní, myslí i na recyklaci materiálů a svou filozofií mi dokonale sedí!

Sladké, svěží i dřevité

Patříte-li ke gurmánům, nenechte si ujít Teatro Fraganze Dolce Vaniglia. Je opravdu sladká! Úplně nová a ovocná je Teatro Fraganze Rubino. V dárkové sadě neurazí ani k narozeninám nebo coby svatební dar. U mě na léto vítězí Teatro Fraganze Vento di Mare, protože vážně připomíná moře, které jsem letos ještě nestihla. Nebo Teatro Fraganze Bianco Divino: květinově-dřevitá, jež vás něžně obejme a nepustí…

Co vůně, to originál

Bavit by vás ale mohly ale také další luxusní difuzéry. S Millefiori Via Brera Tangerine Garden se ocitnete uprostřed citrusových hájů a květinových záhonů. Osvěží vás Chando a jeho Myst Lemon & Green Tea, a pokud si potrpíte spíš na dřevitý cedr, bude vás ve spojení s anýzem hýčkat difuzér Baobab Miombo Woodlands.

Pro dokonalou atmosféru…

Když jde o atmosféru, patří k vůním neodmyslitelně také vonné svíčky. Opravdu luxusní vonné svíčky umí pro změnu má oblíbená Teatro Fraganze. Květinová Fiore se prolíná s cedrem a pačuli, Speziato Fiorentino je pikantní, kořenitá. A Tabacco 1815 k vám domů přinese sladký kokos, zemité tabákové listy i vetiver s vanilkou… Perfektně laděné jako parfémy!!! (A i ty Teatro Fraganze umí, samozřejmě ty interiérové.)

Nikdy se neomrzí

Ještě nevíte? Vybírejte se mnou dál! Po bylinkách voní Comme des Garçons Series 3 Incense: Ouarzazate, santalové dřevo připomene Atelier Cologne Santal Carmin a dechberoucí je i Baobab a jeho Madagascar Vanilla.

Chcete svůj byt provonět a ještě krásně pročistit vzduch? Pak objevte kouzlo Katalytické lampy!

SOUTĚŽ:

Pořád to není ono? Pak je možná čas přestat vybírat a začít soutěžit. Protože o luxusní vůně do bytu s námi můžete právě teď také hrát – stačí nám odpovědět do komentářů na dvě jednoduché otázky a pro větší šanci na výhru článek veřejně nasdílet na Facebooku. My pak vybereme tu správnou a originální odpověď 😊

Víte, jak se jmenují zakladatelky značky Teatro Fragranze? A co pro vás osobně znamenají vůně?

Výměnou za tyto dvě odpovědi vás zařadíme do soutěže o dva parádní difuzéry Teatro Fraganze. Hrajeme o Borgo Degli Agrumi s ovocně-květinovou záplavou a můj oblíbený, mořem vonící Vento di Mare. Uvidíte, třeba se brzy rozvoní právě u vás doma! Výherci budou celkem dva, každý vyhraje oba z těchto produktů :)

Soutěž startuje dnes a poběží přesně do úterní půlnoci 31. 7. Dva výherce vyhlásíme den poté. Hodně štěstí!


Děkujeme za vaše odpovědi. 2x2 luxusní difuzéry Teatro Fragranze od nás získávají Veronika a Lenka Štefanová. Ozveme se vám na uvedený email. Ostatním děkujeme za účast a sledujte nás, brzy budeme soutěžit zase :)