Přejít na hlavní obsah

Jednoduchý denní make-up? Víme, co potřebujete

19. 11. 2022

Veronika Kučerová

Čtení na 2 minuty

Všichni pořád někam spěcháme, někdo víc, někdo míň. Ať už jdeme do školy, do práce nebo do kavárny s partou kamarádů, chceme vypadat pořád dobře. Nejlépe tak, jako bychom se vlastně vůbec nesnažili, jako bychom se tak vzbudili, že? Proč ne! Přirozený make-up je trend, který z módy nikdy nevyjde. A může být hotový za pár minut. Stačí mít ty správné produkty!

Rychlý základ  

Na pleť, která už má za sebou péči, naneste podkladovou bázi Essence Fix & LAST, která stáhne póry a vaši tvář krásně rozjasní. Pak vezměte štětec na make-up Essence Make Up Buffer a tekutý make-up Essence Fresh & Fit. Make-up naneste buď přímo na štětec nebo do středu obličeje. Ať tak či tak, roztírejte make-up ze středu tváře do stran. Na konec jen lehce zapudrujte transparentním pudrem Essence All About Matt!

Multifunkční paletka  

Dalších pár minut patří konturování! Díky multi paletce se základními odstíny, které vám sedí, zvládnete konturování, rozjasnění i oční stíny.  A přesně takové základní barvy na vás čekají v paletce Essence Blooming Wings nebo například Essence Choose Your Glow.  

S dokonalým zdůrazněním vašich rysů vám pomůžou štětce Essence Cute as shell. Mohli byste se spolehnout i na vlastní prsty, ale to už je paradoxně pro ty zkušenější z vás. Nechat práci na štětcích je jednodušší a rychlejší varianta.  

Na jednoduchý denní make-up vyzkoušejte

Jdeme do finále  

Co na závěr? Hlavně řasenka a zvýraznění rtů! Dokonalý objem dodá vašim řasám Essence Lash PRINCESS – obsahuje navíc slunečnicový, jojobový a mandlový olej, který se postará o výživu a hydrataci.  

Máte náladu na nude rty? Sáhněte po hydratační rtěnce Essence Hydrating Nude. Nebo spíš chcete, aby právě rtům patřila pozornost vašeho okolí, nebo víte, že půjdete z práce rovnou na drink? Vezměte si s sebou rtěnku Essence Caring SHINE v odstínu My Love.  

A jste vybavení na jakoukoli příležitost! Stačí pár kousků, které nezaberou tolik místa, líčení s nimi nezabere tolik času, a výsledek je přesto ohromující.