Přejít na hlavní obsah

Zkuste dokonalou glowy skin s pleťovou péčí Collistar

2. 5. 2023

Veronika Kučerová

Čtení na 3 minuty

Ještě jste neměli šanci nachytat potřebné množství slunečních paprsků? Máme dobré zprávy. Přirozeně zářivý a opálený look jde trošku urychlit. Stačí jen upravit skin care rutinu, aby byla co nejefektivnější. A taky přidat nejlepší produkty od Collistar!

Krok 1: Exfoliace 

Abyste pleť připravili na další kroky péče, začněte s důkladným vyčištěním a zbavte ji odumřelých kožních buněk. Cukrový peeling Collistar Idro-Attiva Melting Exfoliating Face Gel se postará o projasněnou pleť hebkou na dotek. Jemnou exfoliaci provádí malá cukrová zrníčka, která pleť nepodráždí, ale rozhodně ji zbaví nečistot. Výtažek z pivoňky působící jako antioxidant bude o vaši tvář při čištění pečovat a urychlí regeneraci po peelingu.  

Krok 2: Přirozené opálení 

Teď je čas dopřát pleti efekt slunečních paprsků, i když nemáte na dlouhé opalování čas. Stačí vám jen pár kapek samoopalovacího koncentrátu Collistar Magic Drops Face Self-Tanning Concentrate, a už během jedné hodiny se můžete těšit na přirozeně opálenou pleť jako po dni stráveném na sluníčku! S SPF ochranou, samozřejmě. 

Tím ale s benefity rozhodně nekončíme. Koncentrát obsahuje i vitamin E, který hydratuje pleť a brání jejímu předčasnému stárnutí, takže působí i jako pečující sérum. 

Zkuste dokonalou glowy skin s pleťovou péčí Collistar

Krok 3: Regenerace 

Důležité je nechat zářit pleť, ne vrásky. A proto povolejte do služby liftingový krém Collistar Rigenera Smoothing Anti-Wrinkle Cream Face And Neck. Má sice hutnější konzistenci, ta se ale na pleti krásně rozplyne a krém se postará o hloubkovou regeneraci, aniž byste o něm věděli.  

Kyselina hyaluronová, biomimetické peptidy i buňky šípku totiž pronikají hluboko do pleti, odkud účinně vyplňují vrásky na tváři i krku.  

Krok 4: Ochrana před sluncem  

Věděli jste, že až osmdesát procent viditelných známek stárnutí pleti je způsobeno UV zářením? SPF je proto naprostým must have každé kosmetické výbavy! Ochranné kapky Collistar Protective Drops s SPF 50 jsou tak perfektním posledním krokem naší glowy skin rutiny.  

Vytvoří na pleti štít, který ji ochrání před slunečním zářením i znečištěným ovzduším. Lehounká textura se rychle vstřebává, je vhodná pod make-up a odolná vůči potu. Navíc pleť krásně rozjasní a sjednotí. 

Vaše pleť se musí rozzářit už jen díky té chvíli cílené péče, kterou jí věnujete. Jen se připravte na to, až se vás okolí bude ptát, kde že jste to byli na dovolené. Ať žije glowy skin!