Přejít na hlavní obsah

Inspirujte se looky světových hvězd z festivalu v Cannes

21. května 2019notino.cz
Inspirace není nikdy dost! Ať už vás čeká jakákoliv speciální příležitost, od návštěvy divadla, přes svatbu až po večeři s přítelem, s looky z červeného koberce rozhodně zazáříte! Přinášíme vám návod na dvě různá líčení – výrazné večerní a dokonale přirozené.

Romantická bohyně Eva Longoria

Americká herečka ví, jak na červeném koberci zapůsobit. Líčení v růžových odstínech skvěle lichotí jejímu tónu pleti. Pokud se pustíte do podobného líčení, začněte v opačném pořadí, než jste zvyklá, a to u očí. Předejdete tak tomu, že by vám výrazné oční stíny opadaly na již hotový make-up.

Oční víčka vystínujte růžovými odstíny, přičemž kolem vnějšího víčka a na spodní linku soustřeďte nejtmavší stín. Oči kolem dokola orámujte černou výraznou linkou a řasy pročešte několika vrstvami řasenky dodávající objem. Nezapomeňte ani na obočí, které celé oko zvýrazní.

Než přejdete k líčení pleti, očistěte vlhčeným ubrouskem oblast pod očima. Celou tvář sjednoťte krycím make-upem a zapudrujte, aby líčení vydrželo celý večer. Na tváře naneste tvářenku v růžovo-broskvovém odstínu a rozhodně nešetřete s rozjasňovačem.

Rty jsou nenápadným doplňkem celého looku, i tady ale vsaďte na růžovou. Matnou, sytou barvu přetřete lehkou vrstvou bezbarvého lesku.

Doporučené produkty:

Přirozená krása podle Louise Bourgoin

Francouzská hvězda tentokrát vsadila na okouzlující přirozené líčení, které podtrhuje její přednosti. Pokud si chcete podobný look vytvořit doma, sjednoťte pleť dlouhotrvajícím, ale lehkým make-upem, který vaši pleť příliš nezatíží. Tvářenku tentokrát vynechte a na líčka naneste pouze bronzer, stejným štětcem pak přetřete oční víčka.

Vzhledem k tomu, že nepoužijete žádné další stíny, soustřeďte se na řasy a obočí. Pročešte je a nezapomeňte řasy kartáčkem natočit.

I rty musí zůstat přirozené! Díky jemné růžové barvě s lehkým třpytem bude celé líčení romantické a sladěné.

TIP: Než začnete se samotným líčením, věnujte několik minut péči o pleť. Obzvláště u přirozeného líčení je potřeba, aby pleť byla stoprocentně připravená. Klíčem k hladké, sjednocené pleti jsou tři základní produkty – peeling, maska a hydratační krém. Večer před plánovanou akcí naneste na pleť jednu ze čtyř masek Pure Clay od L’Oréal Paris nebo je zkombinujte podle potřeb pleti. Asi hodinu před tím než začnete s líčením, použijte čistící peeling proti černým tečkám Smooth Sugars Scrub a vyčištěnou pleť důkladně hydratujte pomocí intenzivní péče Revitalift Laser X3, obojí od L’Oréal Paris.

Doporučené produkty:

Ležérního účesu Louise docílíte, pokud vlasy sepnete několika pinetkami do volného drdolu a přední pramen zatočíte směrem od obličeje. Konec pramene pak připněte k drdolu a celý účes zafixujte lakem na vlasy Elnette Satin od L’Oréal Paris.

Přečtěte si více