Přejít na hlavní obsah

Inboxing: Pánská denní rutina pro dokonale hladkou tvář

1. 8. 2023

Iva Davies

Čtení na 3 minuty

Víte, jak se pozná „velkej“ kluk? Nebojí se péče o sebe! A abychom vám to ulehčili, sestavili jsme pro vás skincare rutinu, která vás bude vážně bavit. Jak se oholit do hladka a jak pleť zklidnit a vyživit?

Zdravá pleť by neměla být jen výsadou žen. Zároveň taky chápeme, že mazání se navoněnými krémíčky vaší partnerky pro vás nemusí být to pravé. Proto je lepší vlastní kosmetická taška nacpaná produkty, které bez výhrad fungují. A dávejte si pozor, negarantujeme, že vám na ně nebude chodit vaše drahá polovička. 

Jak pečovat o pleť krok za krokem 

1. Zarůstajícím vousům dost 

Holíte si pravidelně tvář a nepříjemně vám zarůstají vousy? Přítrž tomu udělá peelingový gel Eisenberg Homme Exfoliant Visage Purifiant, který obličej perfektně vyčistí a vyhladí. Tím usnadní holení a vousy nebudou tolik zarůstat. 

2. Holte se stylově 

Pěna na holení a žiletka je taková holicí rychlovka. Ale zkuste si z holení udělat rituál jako ze starých filmů. Skvěle si odpočinete, dokonale se oholíte. Navíc mýdlo na holení Captain Fawcett Shaving, štětka na holení Notino Men Collection Shaving kit a žiletka Bulldog Original Razor and Spare budou v každé koupelně vypadat absolutně skvěle. 

3. Regenerujte 

Abyste se po holení vyhnuli přecitlivělé a podrážděné pleti, naneste na oholený obličej balzám po holení Angry Beards Jack Saloon Aftershave Balm. Uvidíte a hlavně ucítíte, jak je pleť zklidněná a regenerovaná. 

4. Seznamte se se sérem 

Myslíte si, že balzámem po holení končíte? Mohli byste, ale radši ještě přidejte sérum Neogen Dermalogy Real Vita C Serum, které pleť rozjasní, zhydratuje a zpevní. Jen ho zkuste, nebudete bez něj chtít žít. 

Top pánská skin rutina

5. Namažte se 

To mám na sebe namazat ještě něco dalšího? Ano! Ale nebojte se, už končíme. Na závěr použijte hydratační krém Clinique For Men™ Broad Spectrum SPF 21 Moisturizer, který se rychle vstřebá, takže ho za chvíli nebudete vůbec cítit. A navíc posiluje kožní bariéru a (trošku) chrání před sluncem. 

6. Vše si zabalte 

Abyste měli všechno při ruce, ať už jedete na dovolenou, nebo na služební cestu, určitě se vám bude hodit kosmetická taška Zew For Men Cosmetic Bag. Všechno se do ní pěkně vejde a je fakt stylová! 

Vidíte to, skincare rutina není žádná vyšší dívčí, ani klučičí. Než se do pravidelné péče o sebe pustíte, nezapomeňte se podívat na naše video!