Přejít na hlavní obsah

Inboxing: Jaké štětce na make-up potřebujete?

22. 9. 2023

Iva Davies

Čtení na 3 minuty

Štětce na make-up vám můžou pomoct vytvořit make-up na profesionální úrovni. Existuje jich nepřeberné množství různých tvarů, velikostí a materiálů vytvořených tak, aby vyhovovaly všem možným potřebám. Abyste už nikdy netápali, máme je pro vás všechny hezky v jedné taštičce!

Představte si to! Hlavní hrdinka v seriálu sedá ke svému kosmetickému stolku a stoprocentně jí tam nechybí nádherně naaranžované štětce. Většinou jsou obrovské a hezky huňaté, protože když už, tak už. V opravdickém životě ale s obr velkými štětci na make-up moc parády neuděláte. Jaké tedy pořídit? Podívejte se, bez jakých štětců se neobejdete, a čím je vyčistit, aby dlouho zůstaly jako nové! 

Jaké štětce na make-up opravdu potřebujete: 

1. Štětce na oči 

Štětce na oči vám pokaždé pomůžou vytvořit dokonale vystínované oko i absolutně rovnou linku. Vyzkoušejte tuhle sadu štětců na oči Real Techniques Everyday Essentials. Kromě štětců na stínování a aplikaci očních stínu obsahuje i tenký štětec na linku, zkosený na obočí a hřebínek na pročesání řas. 

2. Štětce na tvář a rty 

Se štětci na tvář bude váš celkový make-up vždy bezchybný. Se sadou Royal and Langnickel Chique Pastel budete mít vždy skvěle nanesenou tvářenku a perfektní rozjasnění na lícních kostech. Obsahuje i štětec na rtěnku. Pokud totiž někdy zkusíte nanést rtěnku štětcem, nikdy nebudete chtít jinak. Štětečkem rty vykreslíte jednodušeji a precizněji než samotnou rtěnkou. 

3. Houbička 

Houbička na make-up BrushArt Gift for You je úplně skvělá na nanášení make-upu. Pokud ji použijete, bude vždy vypadat perfektně. Pracuje se s ní rychle, snadno a bez šmouh. Před použitím ji nezapomeňte namočit. Uzavře se tak její povrch a vy nebudete zbytečně plýtvat make-upem 

4. Mýdlo na štětce 

Aby vaše štětce byly pořád v top kondici, musíte se o ně pečlivě starat a prát je minimálně jednou týdně. Zapomeňte na jar nebo mýdlo na ruce a pořiďte si speciální mýdlo na štětce Makeup Revolution Create. Nádherně voní, a hlavně rychle rozpouští usazená líčidla. Taky obsahuje silikonovou podložku, se kterou půjde čištění štětců úplně samo.  

5. Taštička 

Všechny štětce, houbička i mýdlo se vám vejdou do taštičky „Beauty“ ze sady Notino Travel Collection Set of travel cosmetic bags. Je průsvitná, takže vždy uvidíte, co v ní máte a štětce v ní budou stále na vzduchu. 

Štětce pro dokonalý make-up

Vyznat se ve štětcích na make-up už nikdy nebude problém. Podívejte se i na naše video!