Přejít na hlavní obsah

Inboxing: Top produkty pro extra porci péče o tělo, pleť i vlasy

14. 9. 2023

Iva Davies

Čtení na 3 minuty

Svoji skincare rutinu už máte ošéfovanou a každé ráno i večer přesně víte, co na sebe kdy namazat a čím si umýt vlasy. Ale občas je moc fajn dopřát si speciální relaxační chvilku jenom pro sebe, kdy dodáte vlasům, pleti i tělu extra porci TLC (tender loving care, něžné láskyplné péče). A my pro vás máme všechny potřebné produkty v jedné roztomilé kosmetické taštičce!

Zkuste si najít v každodenním shonu chvilku klidu, kdy si odpočinete, uvolníte se a načerpáte nové síly. A během takového potřebného lenošení získáte rozzářenou pleť, hedvábné vlasy a vyživené tělo. Už si dáváte do kalendáře blokaci? 

1. Hedvábné vlasy 

Pro extra vyživené vlasy plné lesku použijte vlasovou masku ICONIQUE Professional V+ Maximum volume Thickening mask, která vlasům dodá pořádný objem, ale přitom je nezatíží. Maska na vlasy se používá před kondicionérem, proto na něj po smytí masky nezapomeňte.  

2. Pevný dekolt 

Krémem Sisley Neck Cream si mažte dekolt klidně každý den, ale jednou za čas je super použít ho jako masku pro extra zpevnění a rozjasnění a nechat ho působit ve větší vrstvě alespoň hodinu. Celý proces si rozhodně zpříjemněte masáží dekoltu a krku, která efekt ještě umocní. 

3. Peeling jako základ 

Ještě předtím, než si na obličej nanesete masku, je důležité si provést peeling. Aby byl opravdu důkladný, použijte Dermalogica AGE smart, multivitaminový hřejivý peeling na obličej. Naneste ho na obličej, nechte 10 až 15 minut působit a uvidíte ten rozdíl. 

4. Masáž  

Teď přichází na řadu poctivá masáž obličeje. Na pomoc si vezměte Zoë Ayla Jade Facial Roller And Gua Sha Tool a válečkem a gua sha destičkou z jadeitu promasírujte celý navlhčený obličej včetně krku a dekoltu. Gua sha je skvělá i na unavené trapézové svaly.  

5. Rozzářený obličej 

Samozřejmou součástí relaxační seance je maska na obličej. Tuhle masku Shiseido Waso Yuzu-C naneste na obličej a nechte působit přes noc. Můžete si pod ni klidně nanést svoje oblíbené pleťové sérum nebo ji nechat působit samotnou. Pokud před spaním budete mít pocit, že už na obličeji nezbývá vůbec nic, klidně naneste další vrstvu. Odměnou vám ráno bude nádherně jemná a rozzářená pleť. 

S čím si užijete chvilku pro sebe

6. Pěstěné ruce 

Na rukách se nejsnadněji dá poznat váš skutečný věk. Tak abyste klamali tělem, přihoďte do své relaxační rutiny i masku na ruce Rituals The Ritual Of Jing. Tenhle voňavý hutný krém namažte v silné vrstvě na ruce a nechte působit. Pro ještě lepší výsledky masku nechte působit přes noc a na namazané ruce si nasaďte bavlněné rukavice.  

7. Vše si zabalte 

Abyste měli všechny relaxační pomůcky po ruce, schovejte si je do této krásné kosmetické taštičky T-TOMI Big Baggie. Je prostorná a dá se vyprat v pračce!

Tak a teď už stačí si určit každotýdenní čas a místo, kde se budete svému relaxačnímu rituálu oddávat. Předtím se ale nezapomeňte podívat na naše video!