Přejít na hlavní obsah

Inboxing: Tohle potřebujete do make-up taštičky na dovolenou!

4. 7. 2024

Iva Davies

Čtení na 3 minuty

Chystáte se na prázdniny? Zabalte si s námi základní make-up, abyste vypadali dokonale po celou dobu vaší dovolené. Zvládnete s ním dny na pláži i v restauraci, v baru i na párty. Jdeme na to!

Rozhodně se neobejdete bez (ideálně nové!) kosmetické taštičky. Potřebujete barevné oční stíny, protože na dovolené se přece nebudete držet zpátky. Nesmí chybět voděodolná řasenka, tónovací krém a máte skoro sbaleno. Co přihodit dál? 

1. SPF 

Ano, bez krému na opalování na dovolenou prostě nemůžete. Zamilujte si tenhle v tyčince Uriage Bariésun Invisible Stick SPF 50+, který je pěkně skladný a můžete ho použít jak ráno, tak pro domazávaní během dne. 

2. Řasy 

Bez řasenky si málokdo umí představit make-up. Na dovolenou se hodí voděodolná Maybelline Lash Sensational Sky High, která vám řasy prodlouží, oddělí a dodá jim objem. A vydrží i koupačku nebo horkou letní party. 

3. Oči 

S očními stíny se rozhodně nebudete držet při zemi. Neutrální kousky mají svoje místo i čas a na dovolenou mají zákaz vstupu. Odvažte se s paletkou Makeup Revolution Hot Shot Watermelon, jejíž barevné odstíny rozzáří vaše oči a klidně i tvář. 

4. Rty a tváře 

Abyste toho s sebou nemuseli vozit tolik, vyzkoušejte multilíčidla. Nebo rovnou čtyři v jednom – rtěnky a tvářenky Barry M Multitude Lip and Cheek Pen. Jsou velké asi jako klasická tužka, ale pyšní se čtyřmi různými barvami na rty i tváře. 

Doma rozhodně nezapomeňte 

5. Pleť 

Na dovolené je nejkrásnější ta bezstarostnost a to, že se nemusíte líčit každý den. Někdy ale přece jen chcete přidat. Vyzkoušejte místo klasického make-upu tónovací krém L’Oréal Paris Magic BB, který vám pleť lehce sjednotí a zanechá ji zářivou a hydratovanou. 

6. Obočí 

Kdo by se na prázdninách dokresloval s obočím. Zkuste si ho před dovolenou nechat nabarvit nebo si obočí nabarvěte doma. Pak vám stačí jen geniální řasenka na obočí NYX Professional Makeup The Brow Glue, která ho zafixuje na celý den tak, že se ani nehne. A je voděodolná. 

7. Výdrž 

Když už jste do té make-upové přípravy investovali i na prázdninách tolik času, chtělo by to, aby výsledek vydržel aspoň celý den a noc. Na to je skvělý fixační sprej Wet n Wild Photo Focus, který spolehlivě prodlouží výdrž líčení a navíc hydratuje. A klidně se s ním můžete pro osvěžení stříkat i několikrát denně. 

8. A ještě jednou oči 

Jestli chcete očím třeba na večer dodat trochu dramatu, přidejte tužku. Ne černou, to je nuda. Zkuste zářivě modrou Max Factor Kohl Kajal Liner, se kterou vytvoříte buď ostrou linku, nebo ji můžete prstem lehce rozmazat a dopřát si pro změnu kouřové líčení. 

Prázdninovou make-up taštičku vám ještě zpestří

A je to, vaše make-up taštička na dovolenou je sbalená. Kam se s ní vypravíte? Naše video vám pomůže rychle zabalit!