Přejít na hlavní obsah

Inboxing: Pláž nebo turistika? Tady je kosmetika na dovolenou pro pány

23. 5. 2024

Iva Davies

Čtení na 4 minuty

Letíte za dobrodružstvím? Nezapomeňte si zabalit všechny nezbytné pečující maličkosti, abyste se i během své dovolené cítili svěže a vypadali skvěle. Máme pro vás tipy na pečující přípravky na pleť, vlasy i tělo.

Chlapi většinou bývají minimalisti. Co nejmenší zavazadlo s jedním trikem, jedním párem ponožek a zubní kartáček. Ti rozšafnější přidají věci na holení nebo hřeben. Ale zkuste se na dovolenou nebo prodloužený víkend podívat jako na úvod do péče o sebe. Cestovní balení jsou skvělou možností, jak vyzkoušet parfémy nebo krémy skoro bez závazků. Co si tedy zabalit? 

1. SPF pro věčné mládí 

Speciální krémy s ochranným faktorem minimálně 50 by měly být součástí vaší skincare rutiny, i kdyby to mělo být to jediné, čím se o sebe staráte. Chrání vaši pleť, zachovávají ji zdravou a zmírňují známky stárnutí. A Purito Daily Go-To Sunscreen není na pokožce vůbec cítit a nezanechává po sobě bílé stopy.  

2. Svěžest nade vše... 

Miniantiperspirant Perspirex Original má několik výhod. Nezabere moc místa, minimalizuje tělesný zápach a zabraňuje pocení na několik dní. Takže kdybyste omylem třeba jeden den přeskočili, vůbec nic se neděje a vaše okolí nic nepozná.  

3. …nejen v podpaží 

Podpaží máte svěží na pár dní dopředu, ale co zbytek těla? Myslíme i na vaše intimní partie. Naši muži pro vás vyzkoušeli Angry Beards Antistick, takže víme z první ruky, že při dlouhých horských výstupech, běhu po pláži nebo při romantické procházce městem budou vaše intimní partie svěží, chráněné a nelepivé celý den. 

4. Unavený pohled? Zapomeňte! 

I na dovolené se může stát, že to přeženete se zábavou a ráno se vzbudíte s opuchlýma očima. Zachrání vás zázrak proti otokům, Clinique For Men™ Super Energizer Anti-Fatigue Depuffing Eye Gel, který se rychle vstřebává, a hlavně rychle účinkuje. A díky roll-on aplikátoru si ani nezapatláte prsty. 

Na dovolené potřebujete

5. Hydratovaný obličej, to chcete 

Neustálé holení, ale i úprava vousů vedou k oslabené ochranné kožní bariéře. Stačí pleti přidat kapičku hydratace, a hned všechno zvládá lépe. Perfektně funguje Clinique Moisture Surge™ 100H Auto-Replenishing Hydrator, jemný gelový krém, kterým se stačí (teoreticky) namazat jen večer, ale účinkovat bude až 100 hodin. 

6. Upravené vlasy  

Upravené vlasy, ale tak, aby to vypadalo, že jste se tak vzbudili a šli? Tenhle produkt je přesně pro vás. L’Oréal Professionnel Homme 5 Force Clay pomůže vlasy vytvarovat do požadovaného (ne)účesu, nezamastí je a dodá jim matný efekt. Můžete tak oslňovat při cestě na surf nebo v baru po sportovním výkonu. 

7. Čisté zuby stylově 

Není nic víc sexy než chlap s krásným úsměvem. A o ten je třeba se starat i na cestách. Tahle cestovní sada Curaprox Limited Edition Black is White obsahuje klasický kartáček, mezizubní kartáčky a minipastu v luxusním černém pouzdře.  

8. A nakonec vůně 

Cestování je tou nejlepší příležitostí, jak vyzkoušet, zda vám zvolená vůně bude vonět déle než pět minut. Ať už si pořídíte nějaký voňavý Dicovery Box plný vzorečků parfémů, nebo miniaturu parfému jako třeba Maison Margiela REPLICA At the Barber's, za pár dní zjistíte, jestli jste se s parfémem sžili, nebo jestli je čas jít o dům dál. 

Do cestovní tašky ještě přibalte

Všechno si hezky zabalte do dokonalé pánské kosmetické tašky a můžete vyrazit. A nezapomeňte se podívat i na naše video.