Přejít na hlavní obsah

20 let s vůněmi For Her: Narciso Rodriguez nepřestává okouzlovat

14. 8. 2023

Veronika Kučerová

Čtení na 3 minuty

Věřili byste, že letos uplynuly už dvě desítky let od vzniku parfému For Her? Tahle ikonická vůně obstála ve zkoušce času a pořád se vkrádá do srdcí dalších z nás! A není se čemu divit. Návrhář Narciso Rodriguez vytvořil vůni jako poctu ženskému půvabu, který je mu neustálou inspirací. Která z vůní bude ta vaše?

For Her ve své původní kráse 

Už tak dlouho nás parfémovaná voda For Her nepřestává udivovat! A proč? Je totiž opravdovým průkopníkem ve světě vůní a představila zcela nový styl chypre parfémů. Díky svojí odlišnosti a minimalismu ve zpracování vůně i flakonu se stala součástí osobnosti a celoživotní signature vůní spousty žen.  

Toaletní voda For Her 

Na úspěch parfému navázala toaletní voda For Her, která není o nic menším ztělesněním ženskosti a stejně jako její předchůdkyně se drží hlavně květinových a chypre tónů. Tato vůně je ideální pro každodenní nošení a vyzařuje auru nenucené elegance.  

Od nadčasové elegance po smyslný půvab

For Her Fleur Musc  

Až o 14 let později se Narciso Rodriguez vrátil s další oslavou ženskosti v podobě For Her Fleur Musc a její květinové elegance. Směs růže, pačuli a růžového pepře vytváří živou a radostnou vůni, která ztělesňuje ducha jara a vyzařuje pozitivitu, stejně jako budete vy, když jí dáte šanci!  

For Her Pure Musc 

Pokud si chcete naopak odpočinout od vůně květin a hledáte jemnou, jednoduchou, a přesto zajímavou vůni, zamilujete se do For Her Pure Musc. Tato vůně je vystavěna na základě pižma, které je zvýrazněno kašmírovými tóny, pomerančovým květem a jasmínem. A i když vás okouzlí svým čistým složením i vzhledem, pořád kolem vás dokáže vytvořit svůdný závoj.  

For Her Musc Noir 

Vůně For Her Musc Noir je určena těm, kdo se odváží přijmout svou temnější stránku: je to zkrátka víc dekadentní a tajemná vůně, která doplňuje typické pižmo švestkou a semišem. Připravte se na to, že s touto provokativní vůní uvolníte svou vnitřní femme fatale!  

For Her Musc Noir Rose 

I když smyslné jsou snad všechny vůně For Her… Jestli chcete někoho svést už jen svou přítomností, For Her Musc Noir Rose je parfém, který vám v tom pomůže. Je vášnivá, je sexy – stejně jako vy a stejně jako chvíle, které díky ní můžete prožít. 

For Her Forever 

Pokud hledáte vůni, která zachycuje podstatu věčné lásky, For Her Forever je ztělesněním věčné oddanosti. V této vůni se pižmo snoubí s tóny gardénie a jasmínu a slibuje spojení, které potrvá navždy. A jestli to bude spojení s vaším protějškem, nebo jen s ikonickou vůní, je jen na vás. 

Teď už stačí vybrat si For Her, která bude jako šitá na míru právě pro vás. Nechte se inspirovat a sama se inspirací staňte!