Přejít na hlavní obsah

Toužíte po hladkých, lesklých a zdravých vlasech? Zkuste sérum L’Oréal Professionnel Steampod

11. 9. 2023

Iva Davies

Čtení na 2 minuty

Baví vás vaše vlasy, když právě odcházíte od kadeřníka? Vlasy, které jsou tak hladké, hebké a lesklé a vy se jich nemůžete přestat dotýkat? Můžete si to užít i doma! Pomůže vám k tomu uhlazující a termoochranné sérum L’Oréal Professionnel Steampod.

Co uhlazující sérum L’Oréal Professionnel Steampod umí:

  1. Skvěle uhlazuje vlasy: Pokud bojujete s krepatými nebo elektrizujícími vlasy, sérum L’Oréal Professionnel Steampod bude váš nejlepší kamarád. Zkrotí i ty nejdivočejší kadeře tak, že budou poddajné a bude se s nimi skvěle pracovat.
  2. Účinky dlouho vydrží: Vlasy ošetřené tímto uhlazujícím sérem vydrží bez krepatění až 72 hodin. A hebké a vyživené zůstanou, i když si je umyjete šamponem. Několikrát.
  3. Ochrana před teplem: Vlny, kudrny nebo vlasy rovné jako hřebíky? Uhlazující sérum L’Oréal Professionnel Steampod vám vlasy ochrání až do teploty 230 °C. A můžete ho použít s kulmou, žehličkou nebo zkusit přímo parní žehličku na vlasy L’Oréal Professionnel Steampod 4.0.
  4. Nezatěžuje vlasy: Nikdo nechce po použití ochranného produktu těžké vlasy, které se rychle mastí. Tady se toho bát nemusíte. Budete je mít po nanesení séra vyživené a hebké, ale zároveň lehké.
  5. Chrání vlasy před vlhkostí: Sérum vám poskytne skvělou ochranu před extrémní (až osmdesátiprocentní) vlhkostí vzduchu. Takže už žádné krepatění v tropech nebo ve vlhkých podzimních dnech.

S uhlazujícím sérem můžete kombinovat

Jak uhlazující sérum L’Oréal Professionnel Steampod používat? 

  1. Vlasy umyjte a vysušte ručníkem. 
  2. Rozdělte je do několika sekcí, aby se sérum dostalo všude. 
  3. Na celé vlasy vám bude stačit maximálně množství z jednoho zmáčknutí pumpičky. Sérum je opravdu koncentrované a tekuté. Dlaněmi ho vpracujte do vlasů, klidně si po nanesení můžete vlasy pročesat. A sérum neoplachovat! 
  4. Důkladně vyfoukejte fénem
  5. Vlasy upravte podle potřeby kulmou nebo žehličkou. 

Vyzkoušejte i tyto žehličky na vlasy

Vyzkoušíte nové uhlazující a termoochranné sérum L’Oréal Professionnel Steampod taky? Určitě neuděláte chybu!