Přejít na hlavní obsah

Vyprávějte svůj příběh skrze vůni. Tyto parfémy to umí bravurně

14. 6. 2024

Jana Krajčová

Čtení na 4 minuty

Podle čeho si vybíráte parfémy? Odpověď se zdá jednoduchá: čichem. Ale ve skutečnosti většinou nerozhoduje jenom náš nos. Parfém nás musí oslovit svou podstatou, designem flakonku i náladou, kterou vyvolává. Tak si pojďte vybrat ten, který ukáže vaše pravé já!

Pro snílky a romantiky 

Létáte hlavou v oblacích a před problémy všedních dní nejraději utíkáte do přírody. Nic vám totiž nedá tolik energie jako sluneční paprsky šimrající tvář, vítr ve vlasech a zeleň všude kolem. Parfémy Chloé mají přesně takovou náladu. Vezmou vás na cestu okolo světa a vy můžete prozkoumávat dosud netušená místa a neobjevené vůně. Jalovec, mech, davana, mirabelka… Chloé má daleko ke všednosti a nabízí tak přesně tu svobodu, kterou potřebujete. A bonus? Spousta vůní Chloé je ve znovuplnitelných flakoncích, a nadchne i vaše ekologické já. 

Najděte se v těchto parfémech

Život plný adrenalinu 

Žádné dobrodružství pro vás není dostatečně velkou výzvou. Ve svém životě potřebujete dynamiku, změnám a nečekaným zvratům nikdy neříkáte ne a rádi posouváte (své) hranice. Zdá se, že vůně Davidoff bude jako vaše druhá kůže. Už sám její zakladatel byl mistrem umění života a tento odkaz nesou parfémy značky pořád. Mají v sobě svěžest vody, živlu, který symbolizuje emoce a intuici, a podtrhnou vaši jedinečnou osobnost. Prostě to pravé pro všechny moderní dobrodruhy.    

Netušíte, kam se v parfémovém bludišti vydat nejdřív? Najděte směr s Notino Fragrance Finder. Podle preferovaných vonných složek nebo vašich oblíbených parfémů vám nabídne vůně, které s vámi budou dokonale ladit. Nyní s dárkem a dopravou zdarma k nákupu vybraných značek, například Chloé a Hugo Boss.  

To pravé (nejen) pro páry 

Vůní můžete ukázat i své romantické city. Zkuste to třeba s parfémy Calvin Klein, značkou, která už v 90. letech zbořila zažité hranice a stala se průkopníkem unisex vůní. A právě ty dnes slaví velkolepý návrat na voňavou scénu. Jsou vzrušující, provokativní, nečekané, a co je nejlepší, můžete je sdílet s láskou svého života. A nebo si do páru pořiďte dámskou a pánskou variantu ikonických vůní, jako je Eternity nebo Euphoria. Na svou druhou polovičku si tak vzpomenete při každém přičichnutí, ať už od sebe budete jakkoliv daleko.  

Pořízení parfému online už není schůzkou naslepo. Díky Notino službě Try it First si objednáte parfém i se vzorečkem, a pokud vám vzorek nebude sedět, jednoduše neotevřený flakonek vrátíte.   

Vůně jako vaše druhé já

Vůně splněných snů 

Úspěchy, touha po nezávislosti a nadčasový styl, který nikdy neomrzí. Jako bychom četli vizitku vašeho života? Pak svůj příběh odvyprávějte parfémem Hugo Boss. A je úplně jedno, jestli pátráte v kategorii dámských, pánských nebo unisex vůní, ve všech najdete parfémy, které vás budou následovat během vaší cesty za dalším úspěchem. Ať už se týká jakéhokoliv aspektu života.  

Flakonek plný energie 

Váš den jako by nikdy nekončil. Neradi se zastavujete a chcete si užít každý jeho okamžik. A tomu je potřeba přizpůsobit šatník, líčení i parfém. Jaký s vámi protančí pracovním dnem, odpolední návštěvou kavárny s kamarádkou i večerem v baru? Odpovědí jsou vůně Marc Jacobs. Hravé na první pohled, originální na první přičichnutí a dostatečně intenzivní, aby zářily na každé party.  

Víme, na co myslíte: jak si teď vybrat jen jeden? Tak si parfémů pořiďte rovnou víc! Discovery Beauty Boxy nabízejí možnost přičichnout k několika různým miniaturám a vám stačí jen určit svého favorita.