Přejít na hlavní obsah

Elektro dárky: Nejlepší vánoční tipy pro milovníky krásy i moderních technologií!

17. 11. 2022

Jana Potužníková

Čtení na 3 minuty

Chcete nadělit něco opravdu stylového, moderního a zároveň prospěšného pro krásu i zdraví celé rodiny? Tady jsou nejlepší elektro dárky. Najdete mezi nimi tipy na elektro dárky pro muže i pro ženy, a dokonce pár tipů pro juniory nebo seniory, pokud technologiím u vás v rodině fandíte opravdu všichni!

Elektro dárky krášlí, pečují a umí i potěšit 

Praktické dárky jsou lepší než „měkké dárky“! Pokud doma vyznáváte tohle heslo, budou pro vás elektro dárky naprosto perfektním řešením. Kromě všech mixérů a robotických vysavačů nebo aku vrtaček můžete ta pravá vánoční překvapení hledat také mezi přístroji, které se umí starat o krásu nebo zdraví. 

Elektro dárky pro muže 

Upřednostňují hladkou tvář, nebo třeba momentálně pěstují ukázkový knír? Ať tak či tak, takřka u každého z nich najdete v koupelně elektrický holicí strojek. Podívejte se, jestli náhodou není čas na obměnu arzenálu. Technologie jdou rychle kupředu a elektrické holicí strojky poslední generace dneska holí opravdu jinak než ty před lety. 

Strojky pro perfektní holení

Přidat mezi tipy můžete také zastřihovač vousů a vlasů (dokonce jsou k mání i speciální strojky pro pány, kteří si holí celou hlavu, rozumějte volí dobrovolně život bez vlasů) nebo přístroje, které muže umí zbavit nepříliš krásných chloupků v nose a uších.  

Ideální zastřihovače pro vlasy, vousy i chloupky

Elektro dárky pro ženy 

Také do zkrášlujících procedur vstoupily v posledních letech moderní technologie a my jsme si je opravdu zamilovaly. Proč? Obvykle nám šetří čas i peníze. I když to možná neříkáme moc nahlas, přály bychom si spoustu z těch „hraček“ doma mít.  

Ať je třeskutá zima, nebo parné léto, nesnášíme nutnost opakovaného odstraňování chloupků. Což je problém řešitelný třeba domácím IPL epilátorem! Kdykoliv si také rády ušetříme cestu na manikúru a pedikúru. Můžeme? Ano, pokud dostaneme například sadu na gelové nehty, pak rozhodně. 

Nejlepší domácí epilace a mani/pedi

Kosmetický salon v pohodlí obýváku 

Perfektně čistá, zdravá a vyživená pleť? I tady se mohou hodit vánoční elektro dárky. Jde jen o to, co vybrat, protože nabídka je široká. Elektro dárky v podobě ultrazvukových špachtlí na obličej pomáhají pleť čistit, omlazovat i zapracovávat kosmetické produkty hlouběji do pokožky. Skvělé jsou LED masky na obličej. A hodí se určitě i čisticí kartáčky na pleť…  

Za pořízení stojí přístroje, které zvládnou suplovat salonní mikrodermabrazi, nebo specialitky, jež umí prostřednictvím lokální masáže zpevnit pokožku v oblasti obličeje, krku a dekoltu.

Dopřejte (si) krásnou, zdravou a mladistvou pokožku

Vybírejte elektro dárky pro zdraví celé rodiny 

A abychom nebyli jen u zkrášlování, spousta elektro dárků se umí postarat i o vaše lepší zdraví nebo zdraví vašich nejbližších. Elektrické nebo sonické zubní kartáčky usnadňují čištění zubů nejen těm, které klasický kartáček nebaví. A ústní sprchy zvedají dentální hygienu ještě o několik levelů výš.

Perfektní zubní hygiena pro každého

Psychická pohoda se počítá 

A pořád nekončíme. Než si konečně sepíšete finální seznam dárků, přemýšlejte, jestli by se nehodilo ještě něco jako ultrazvukový difuzér a zvlhčovač vzduchu. Pomáhají ladit náladu v domácnosti, ale se správnými esenciálními oleji umí pomoct i s rýmou, bolestí hlavy a podobně. 

Vyberte si ultrazvukový difuzér podle svého

Tak už máte vybrané ty nejlepší elektro dárky? Jestli jsme vám alespoň trochu pomohli, tak máme radost.