Přejít na hlavní obsah

Den otců: 50 super tipů na dárky podle tátovy osobnosti

29. 5. 2023

Jana Potužníková

Čtení na 3 minuty

Někdy jsou tátové jako superhrdinové, jindy spolehliví parťáci do těžkých časů. Někdy inspirují, jindy chybí. Tak jako tak, máme štěstí, pokud tu s námi jsou. Pojďte jim s námi vybrat dárek ke Dni otců, který připadá na 18. června. Jaký je ten váš táta a co mu nejvíc sedne?

Táta v kondici 

Kdykoliv se potkáte, mluví o tom, kolik zvedne na benchi, jaké vychytávky zase dostalo jeho milované kolo nebo vychvaluje aplikaci, která mu hlídá tepovku při běhání? Pokud se váš táta udržuje v kondici (nebo mu do ní naopak chcete trochu pomoct), hodí se cokoliv z dárků, které zavánějí sportem! Začínají už na pár korunách a na ty větší se můžete doma složit. 

Sportovní dárky pro tátu

Táta cestovatel 

Zná křížem krážem celou republiku? Nevydrží bez hor a lesů? Viděl půlku světa a rád by ještě stihl i tu druhou? Nebo si konečně chce splnit cestovatelské sny? Tátové s toulavou krví budou rádi za vzpomínky z dálek i praktické dárky, které se budou hodit hned na příští cestě.

Dárky pro tatínky na treky i lety na Bahamy

Hi-tech táta 

Do technologií je takový blázen, že mu nestačíte? Fascinuje ho digitální pokrok a nástup AI v něm vyvolal dětinskou radost? Pro takového tátu vybírejte dárky, které mají „něco“ navíc. Nějaký bonus. Vychytávku. Nebo jsou výjimečné a chytré! Jako váš táta. 

Vychytané technické i kosmetické dárky pro taťku

Táta fešák 

Pečuje o sebe. Chodí k barberovi, do sauny, sleduje trendy, nebojí se vonět niche parfémy ani mazat krémy, protože chce tak trochu zastavit čas. Vynikat. Lišit se.  Ale hlavně cítit se sám pro sebe dobře. Když k tomu přidá chování gentlemana, inspiruje chlapy kolem sebe a ženám dává naději, že praví muži ještě nevymřeli.  

Dárky pro táty – milovníky elegance

Táta praktik 

S ničím se nemaže a ničím se nemaže? Čas tráví na zahradě, s klukama na nohejbalu nebo ve své oblíbené hospůdce? Není třeba ho ohromovat, protože on na žádné „serepetičky“ stejně nebude. Uvažujte jako on a jděte po jednoduchostech (nebo věcech, co mu zjednoduší život). 

Praktické dárky ke Dni otců

Máte vybráno? Klidně si ještě dejte čas a třeba jen na tátu myslete, zavolejte mu a řekněte, co pro vás znamená. Hluboko uvnitř sebe je nakonec každý táta docela obyčejný chlap, který má, pravda, někdy své mouchy, ale taky jednoznačně obrovské plusy, díky nimž je nenahraditelný. A když se navíc přehoupne do role dědečka, dostává jeho nenahraditelnost další obrovský rozměr. Tak mu to na Den otců nezapomeňte říct.