Přejít na hlavní obsah

Den otců: obdarujte své nepostradatelné hrdiny!

12. června 2019Jana P
Blíží se den, kdy si všichni tátové na světě zaslouží ocenit za velká i malá hrdinství všedních dnů. Za každou statečně vyměněnou plenku, za každý vlastnoručně vyrobený luk a šíp nebo domeček pro panenky. Za každý dodržený slib i tajemství, které si nechali skutečně pro sebe.

Den otců se slaví po celém světě. V Itálii, Španělsku nebo třeba Portugalsku připadá jeho oslava na 19. 3., v Americe, Anglii či třeba střední Evropě pak na třetí neděli v červnu (letos 16. 6.). Ať už oceňujete své táty za cokoliv, dejte jim to aspoň v tento den najevo. (A pokud už sama máte děti, nezapomeňte ocenit i svého muže za to, jaký táta je on!). Jak? Pár slov, pusa a drobný dárek postačí.

Vůně pro silné muže i něžné táty

Dobrá vůně je základ. Hugo Boss Reversed je veskrze chlapská novinka. Tato příjemná toaletka odráží odvážného ducha této řady a je určená všem mužům, kteří milují překonávat své vlastní hranice a před ničím se nezastaví. Je svěží, aromatická, vhodná pro denní nošení. Vašeho tátu by mohla potěšit i další novinka, tentokrát od Armaniho: Emporio Stronger With You Intensely. Pro otce elegány tu máme vůni všedního pohodového dne Mr. Burberry Indigo nebo Yves Saint Laurent Y.

Pánská kosmetika na každý den

Starat se o sebe, to už dneska i ve světě mužů znamená mít dobrý krém. Biotherm Homme Force Supreme je sérům pro všechny, kteří už jsou pořádně ošlehaní životem a potřebují držet vrásky na uzdě. Od stejné značky je skvělá i sada pěny na holení a hydratační péče Biotherm Homme Aquapower nebo vsaďte na Dermacol Men Agent sadu, obsahující sprchový gel 5 v 1 Men Agent Total Freedom a pečující olej na vousy Men Agent. Šampon a kondicionér v jednom, Twice as Smart House 99, seženete exkluzivně jen u nás, v Notinu. Už tím je tato kosmetika z dílny Davida Beckhama unikátní a každému tátovi sedne i svou praktičností!

Péče o vousy a strniště

A co ještě muži řeší? No samozřejmě, vousy! Zastřihovač vousů Philips One Blade Pro potěší úplně každého chlapa: holí, umí ukázkové strniště i tvarovat delší porost. Balzám na vousy od značky Be-Viro Men´s Only se hodí pro velmi náročné vousáče. Jeho složení „diktovali“ zkušení chlapi z barbershopů a vousy s ním jdou krásně tvarovat. Voní po skořici, citrusech a santalu. Je perfektní! A když se osvědčí, můžete vybrat i olej na vousy nebo pro ty, co se holí, i gel na holení a parádní kolínskou téže řady.

Vůně do auta i do kanceláře

Samozřejmě, zapomenout nemůžete ani na plechového miláčka, kterého si snad každý táta hýčká až k zbláznění. Ne, nové auto netřeba, docela postačí, když vyberete vhodnou vůni do auta. Kultivovanou, osobitou i mužnou. Např. Culti Car Aramara jsou elegantně vypadající polštářky s dřevitě-citrusovou vůní a sedí i největšímu drsňákovi!

Přečtěte si více