Den otců: Dárky pro tátu nemusí být jen ponožky

18. června 2021notino.cz
Na Den matek si určitě každý rok vzpomenete, ale nezapomínáte trochu na svého tátu? Už teď si raději někam poznamenejte, že Den otců letos připadá na neděli 20. června. Jestli tomu svému nechcete dávat ohrané „měkké“ dárky nebo starou dobrou flašku Jacka a jste trochu ztracení, buďte v klidu. Poradíme vám, se kterými kosmetickými dárky ke Dni otců zabodujete a svého tátu fakt potěšíte.

Aromatický dárek pro taťku whiskaře

Je váš táta zarytý milovník whisky? Pak pro vás máme skvělou alternativu ze světa pánských toaletek. Jaguar Classic Black voní díky svému dřevitě kouřovému základu jako rašelinka, whisky tolik vlastní. Navíc je říznutá lehce kyselými jablky Granny Smith a kořením, takže připomíná drink The Granny Smithfield. Vážně, vonné nuance této toaletní vody bude váš táta objevovat stejně nadšeně jako u prémiových lahví.

Lev salonů? S touhle vůní oslní!

Sálá z vašeho tatínka charizma na sto honů? I pro něj máme ve svých tipech na dárek ke Dni otců místo. Ráz mužné vůně NOVELLISTA Blue Fortune výrazně udává netradiční jalovec a další aromatické složky, které dohromady tvoří mix, co sílu osobnosti výrazně znásobí.

Dárek pro tatínka dobrodruha

Miluje cestování a s nadšením se vrhá vstříc novým zážitkům? Svěží pánská citrusová vůně s nádechem cedru a lehkou sladkostí Armani Code ho přenese do jeho oblíbené prosluněné destinace, i když bude právě sedět v šedé kanceláři, koukat do monitoru a prsty „běhat“ po klávesnici.

Táta dřevorubec? Potěší ho dřevitá vůně

Nemusí nutně nosit flanelovou kostkovanou košili a plnovous. Stačí, když každou volnou chvíli na chalupě tráví u špalku se sekerou, anebo se vydává na toulky do lesa. Kromě přírody samotné ho totiž určitě neuvěřitelně baví vůně dřeva. Dárky pro tatínka, co se v tomhle typu aroma vyžívá, máme hned dva: parfém Yves Saint Laurent Y Le Parfum a set Hugo Boss BOSS Bottled – v něm kromě vůně najde i deodorant a sprchový gel.

Dvě mouchy jednou ranou

Kdo jiný by si tátovy unavené pleti a tmavých kruhů pod očima všiml víc než dcera, která ho nevídá každý den... Skvělým dárkem pro tátu od dcery je hydratační revitalizační péče na obličej i oční okolí Vichy Homme Hydra-Mag C. Váš otec bude určitě rád, že si vystačí jen s jedním pleťovým krémem, a i tak se zbaví opuchlých váčků pod očima.

Dárek pro tatínka znalce

Pokud si potrpí na anti-age péči, tenhle dárek ho na sto procent potěší. Kosmetická sada Saffee Men totiž obsahuje omlazující pleťové sérum a ampule s protivráskovým a hloubkově hydratačním sérem. Buďme upřímní: Určitě se z něj díky nim nestane znovu teenager, ale jeho pleť bude vypadat tak skvěle, že i on se bude cítit famózně. A co je lepší než pohled na spokojeného tátu?

Den otců: dárek, co myje, češe nebo voskuje

Nepatří váš táta do četné skupiny holohlavých? Čtěte dál! Tyto dárky pro tatínky jsou pro něj jako dělané: Šampon se sladem Redken Brews zcela „náhodou“ připomíná lahev piva, vosková pasta Redken Brews usnadní styling divokého rozcuchu po vstávání, a jestli hledáte něco opravdu ultimátně užitečného... Pak navrhujeme věc, která se hodí naprosto vždycky – pánskou manikúrní sadu Notino Men Collection obsahující kromě kompletu na manikúru taky hřeben. (Ano, i my dobře známe mužskou vášeň pro řešení „všechno v jednom“.)

Ty nejlepší dárky pro tátu nemusí zkrátka nutně zahrnovat nápoje nebo oblečení. Můžou být také pěkně nápadité a zároveň praktické. Tak ať si váš táta svůj den ve společnosti vás a mužné vůně nebo péče jaksepatří užije!

Přečtěte si více