Dárky k Valentýnu: čím opravdu potěšíte?

31. ledna 2020notino.cz
Pokud někoho opravdu milujete, určitě víte, co má rád(a). A kdyby vám náhodou docházela inspirace, projděte si naše tipy. Najdete mezi nimi originální nápady na to, čím potěšit čerstvě zamilované i nestárnoucí lásky. Věříme, že si vyberete, ať už hledáte valentýnský dárek pro přítelkyni, manželku, milenku, kamarádku, ale i valentýnský dárek pro muže – nejlépe toho svého!

Parfémy, které se doplňují…

… jsou jako jin a jang, jako den a noc, jako vy dva. Parfémy, které na svět přišly v páru, aby se doplňovaly jako dokonalí milenci. Když jsou spolu, jejich voňavé tóny se prolínají. Pokud se ocitnou každý zvlášť, jsou plné sebevědomí. Které z párových parfémů jsou podle nás „must have“ valentýnský dárek?

Luxusní harmonie

Tiffany & Love je aromatická, dřevitá pánská toaletka, která je odpovědí na otázku „co na Valentýna“, zejména pokud doma máte muže, který si potrpí na luxus. Pro vůni je typický akcent citrusů, v srdci skrývá cypřiš a jalovec. Důležitou ingrediencí je také modrá sekvoje, která ji spojuje se stejnojmenným dámským parfémem Tiffany & Co. Tiffany & Love. Kromě dřevitých tónů objevíte v tomto parfému také vůni grapefruitů a květů neroli.

Dokonalé splynutí

Armani Emporio In Love With You představuje perfektní dárek k Valentýnu pro ženu, která si zaslouží zahrnout pozorností. Parfém voní po třešních, růžích a vanilce a dokonale ladí s pánským protějškem Armani Emporio Stronger With You Intensely. Toto milostné duo bylo uvedeno na trh loni a ihned si získalo srdce zamilovaných po celém světě.

TIP: Láska s monogramem

Pokud chcete opravdu zazářit, dojmout, zaujmout, zkrátka vymyslet jednoduše nezapomenutelný dárek k Valentýnu, využijte unikátní možnost gravírování! Co to znamená? Že i na ten nejobyčejnější flakon si u nás v Notinu můžete nechat vyrýt monogram nebo osobní věnování.

Intimní osvětlení

Co by to bylo za svátek zamilovaných, kdyby v něm chyběly vonné svíčky? Svým měkkým světlem dokreslují intimní atmosféru a jejich vůně umí beze zbytku zamést stopy po náročném dni.

Klidná síla květin

Šeříkem, fréziemi a hyacintem se rozvoní vaše koupelna či ložnice, jakmile škrtnete sirkou nad Bath & Body Works Flower Shop s příměsí esenciálních olejů. Svěží květinová vůně je křehká a jemná a největší radost udělá hlavně jako valentýnský dárek pro přítelkyni nebo milovanou manželku.

Magická vůně

Pokud to s vámi vypadá fakt vážně, zapálit si spolu můžete svíčku inspirovanou severskou bohyní plodnosti Freyou: Smells Like Spells Norse Magic Freya. Je organického původu, vůni verbeny, jasmínu a růže skrývá v jantarovém skle a pyšní se dřevěným knotem, který při hoření praská skoro jako dříví v krbu. Potěší tedy klidně i jako valentýnský dárek pro muže. V každém případě slibuje přinést štěstí, radost a připoutat srdce vaší milované (milovaného) navždy!

Vášnivý polibek

Chcete svou polovičku opravdu potěšit a dokázat jí, že je pro vás ta nejdražší? Pak je dobré vědět, že všechny ženy milují luxusní rtěnky, ale jen někdy si je z obav o domácí rozpočet dopřejí. Takže kdyby si Valentýn vzpomněl třeba na matující rtěnku Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture The Slim, mohla by to být trefa přímo do srdce!

Kapka mužnosti

Hledáte-li něco, řekněme, netradičního mezi valentýnskými dárky pro přítele či manžela pyšnícího se vousem či dokonce plnovousem, zkuste mu darovat některý z přípravků pečující o tuto mužskou parádu. Doporučujeme například regenerační olej L’Oréal Paris Barber Club, který zároveň hydratuje pleť a pomáhá růstu.

TIP: Na cesty za láskou

Rádi byste své polovičce věnovali ještě něco navíc, nějaký bonus? Podívejte se, jak elegantní je přívěsek na vůni do auta Yankee Candle Charming Scents Love. Svou lásku tak můžete pomyslně provázet na cestách úplně každý den.

Přečtěte si více