Přejít na hlavní obsah

Inboxing: Dámská jízda a nejlepší miniatury do letadla

23. 5. 2023

Iva Davies

Čtení na 3 minuty

Ať už to bude letecky, nebo autem, s těmito vybranými produkty projdete všemi bezpečnostními kontrolami. Všechno jsme vám hezky poskládali do jedné taštičky. Hezky minimalisticky. Mrkněte i na video!

Letecké bezpečnostní kontroly nepřejí velkým balením šampónů nebo krémů. Pokud jste navíc sehnali letenku za pár korun, určitě se vám nebude chtít platit za další zavazadla a budete se všechno snažit zabalit do batůžku nebo malé tašky. I pokud jedete na víkend autem, minimalistické balení je vždycky ta správná volba. Proto jsme pro vás sestavili kosmetickou taštičku plnou skvělé cestovní kosmetiky, ve které máte všechno, co potřebujete na víkend kdekoli a s kýmkoli. 

Co si sbalit do kosmetické taštičky na víkend 

1. I na dovolené se odličte 

Ve většině hotelů mají beauty kit, který obsahuje odličovací tampony a vatové tyčinky. Už vám tedy bude stačit jenom micelární voda, která je právě na takovéto výlety jako dělaná. Zkuste mini balení Uriage Hygiène Thermal Micellar Water – Sensitive Skin.  

2. Namažte si pleť 

Nesmíte zapomenout ani na klasický krém. Na pár dní s sebou nemusíte tahat všechna svá séra ani dva druhy krémů, ale stačí jeden. Tenhle! Erborian Glow Crème v minibalení pleť intenzivně hydratuje a rozjasňuje. Což se bude po večerech strávených se sklenkou prosecca hodit. 

3. Namažte si pusu 

Abyste měla krásně hedvábnou pusu, i na výletě o ni musíte pečovat. Sáhněte po osvědčeném balzámu na rty Elizabeth Arden Eight Hour. Rty budou vyživené a hebké celý den. 

4. A namažte se ještě SPF 

Už je tady zase. Snad jste si nemysleli, že tu bude chybět! Krém s ochranným faktorem. V našem případě tyčinka Shiseido Sun Care Clear Stick UV Protector WetForce. Ideální na cestu. Ráno si s ní hezky natřete obličej a přes den se to bude doplňovat jedna báseň. 

Minikosmetika do letadla

5. A teď make-up 

Určitě chcete na všech „selfíčkách“ vypadat skvěle, takže nezapomeňte na sjednocenou pleť. Potřebujete něco, co vydrží slunce, déšť a 20 kilometrů v nohách. Zkuste Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Mini

6. Nařasit 

Samozřejmě, kdo dnes vychází bez řasenky. Vůbec nikdo. A pro objemné, extrémně dlouhé řasy sáhněte po MAC Cosmetics Mini In Extreme Dimension 3D Black Lash Mascara. S kartáčkem se lehce pracuje a jeho špičkou nalíčíte spodní řasy úplně bez chyby. 

7. Hlavně se nezapotit 

Může se to lehce stát. Horký letní den někde pod italským sluncem, všechny památky jste už viděli a ani jste se nezapotili. A víte proč? Protože jste ráno použili skvělý antiperspirant Vichy Deodorant 48h

8. A navonět 

Pokud se neobejdete bez parfému, velký flakon nechte doma. Radši si přibalte miniaturu svojí oblíbené vůně, která nezabere skoro žádné místo. My milujeme miniatury od značky Novellista. Zkuste třeba vůni NOVELLISTA Summer Flare 

Teď už vám stačí dobalit kartáček, ponožky, náhradní tričko a můžete letět! A nezapomeňte se podívat i na naše Inboxing video.