Přejít na hlavní obsah

Nejlepší vonné svíčky, difuzéry i bytové parfémy, které vás vezmou zpátky na dovolenou!

16. 9. 2023

Jana Potužníková

Čtení na 3 minuty

Suvenýry se omrzí, fotky okoukají, ale bytové vůně, které evokují léto, dovolenou i nově objevená místa, vás budou bavit pořád! Léto prostě krásně voní, ať už jste ho strávili kdekoliv. Vychytané bytové vůně vám všechna ta letošní dobrodružství můžou donekonečna připomínat.

Dlouhé letní noci a líná rána 

Sledovat západ slunce a pak hvězdnou oblohu, projít se po setmění po pláži, cítit pod nohama písek… Dlouze se ráno povalovat nebo si naopak přivstat na dechberoucí východ slunce v horách, u jezera a nasát vzduch prosycený štědrou dávkou kyslíku. Spát pod širákem, houpat se v síti, poslouchat cvrčky, cikády a vůbec nikam nespěchat… To všechno patří k náladám léta, které se neomrzí. A my pro vás máme vonné svíčky, difuzéry i bytové spreje, které přesně ty momenty umí připomenout! 

Vacation Vibes v bytových vůních

Ovocné vzpomínky na léto 

Voní po šťavnatých melounech, osvěžujících citrusech, mangu, ale i malinách a třešních z babiččiny zahrádky. Ovocné bytové vůně vás vezmou na procházku do míst, kde se vám z energie zralého léta až zatočí hlava. Protože přesně tak ovocné vůně fungují: nabíjejí optimismem a vyvolávají vzpomínky na nejlepší koktejly, ovoce trhané přímo ze stromu a sluncem zalité léto plné energie. 

Bytové vůně plné květin i exotiky

Prázdniny plné šumění moře  

Koupání, potápění, šnorchlování, sůl ve vlasech. Příliv a odliv a vůně, kterou má vzduch jenom u moře. Nebo horské potoky a úchvatná jezera. Líné řeky. Voda, kam se podíváš. Protože bez ní by to nebylo léto. A připomenout si ji i ve dnech, kdy se vaše nohy neboří do písku, ale do každodenní rutiny, rozhodně stojí za to! Pro energii svobody, které není nikdy dost.  

Vůně do bytu s nádechem moře i prázdnin u jezera

Svět na dlani… 

Právě v létě víc než kdy jindy cestujeme. Poznáváme nová místa, noříme se do pulzujících měst i tichých zákoutí hor. Objevujeme, stojíme v ohromení nad jejich krásou a jako jedny z nejintenzivnějších vzpomínek si odvážíme nejen ty zážitkové, ale i ty voňavé. Každé místo na světě prostě voní jinak. A vy si to můžete kdykoliv doma připomenout… 

Bytové vůně, které vás vezmou kolem světa

Letní romance 

Otevřít si spolu lahev vína nebo šampaňské… Dívat se jeden druhému do očí a možná se chvílemi nervózně pousmát. Dotýkat se pod palbou slunce i dlouze po setmění… Žít prázdninové lásky, potkat tu osudovou, nebo si dokonce říct jednou provždy ANO. Láska je léto a léto je láska. A voní nezapomenutelně! Po růžích, jasmínu, bublinkách, sladkostech… 

Láska s vůní léta ve vašem bytě

Prázdniny, jak si je pamatujete, že? Jaká bude ta vaše vůně do bytu, aby se letošní léto stalo dokonale nezapomenutelným?