Přejít na hlavní obsah

Boss Bottled United: Vůně (pro) muže, který si věří

24. 5. 2018

notino.cz

Čtení na 4 minuty

Hugo Boss je silná, sebevědomá značka produkující silné, sebevědomé vůně pro muže, kteří ctí zásady, ale nenechají si s odpuštěním nakopat zadek. Vidí muže jako dobré týmové hráče, kteří věří sami sobě, znají svůj cíl a nebojí se porvat se s nějakou tou překážkou. A ve stejném duchu se nese i její limitovaná novinka Boss Bottled United stvořená u příležitosti Mistrovství světa ve fotbale 2018.

Pokaždé, když slyším “pánská vůně Hugo Boss”, zbystřím. Ti, kdo nosí parfémy téhle značky, jsou totiž až neobvykle šarmantní, sebevědomí, ale ne namyšlení, prostě Muži s velkým M. Jako by pro ně vůně Boss byly předurčené. Takže… když jsem čekala, až poprvé přičichnu k novince Boss Bottled United, byla jsem víc než zvědavá. Co se pánských vůní týče, zatím se mi od Bosse všechny líbily, takže předpokládám, že United nezklame ani mě, ani vás. Vy ji budete moct vyzkoušet například prostřednictvím výhry v naší soutěži pod článkem.

Kombinace jemnosti i síly

Vůni Boss Bottled United oblékli do stříbřitě kovového flakonu. Vzbuzuje tak trochu “chladný” dojem, jako každý chlap. Ale upřímně? Vás chladnou nenechá. Na úvod vám jde naproti svěží vůně máty, pak se přidají pomeranče a jihoafrická bylina buchu. Už tahle trojka vás donutí zpozornět… a pak se rozvinou dřevité vůně, a vám se motá hlava z té dráždivé kombinace jemnosti i síly. Jako kdyby v sobě Boss Bottled United spojovala gentlemana s bojovníkem.

Ryzí (fotbalová) inspirace

A přesně taková chtěla limitovaná Boss Bottled United být. Inspirací jí byli fotbaloví hráči a motorem, který hnal její tvůrce, letošní Mistrovství světa ve fotbale. Fyzická síla, sportovní a týmový duch, smysl pro fair play, stejně jako dravost, rychlost a adrenalin. To všechno tam je, a ještě o kousek víc. Vůně nepřebíjí osobnost jednotlivého muže, protože stejně jako jsou fotbaloví hráči sehraný tým, je nakonec jeden vedle druhého dokonale nezaměnitelná osobnost. I proto se stali tvářemi značky čtyři přední hráči současnosti: Harry Kane, Philippe Coutinho, Julian Draxler a Alvaro Morata. (Mimochodem, neznáte-li je, doporučuji zagooglit. Hugo Boss pro vás, dámy, rázem získá na náboji!)

Na den i zvláštní příležitost

Pro mě každopádně Boss Bottled United dokonale naplňuje voňavý symbol čisté maskulinity v tom nejpříjemnějším vydání. Je to silná vůně, ale zachovává si určitou dávku moderní jemnosti, kterou ocení každá z nás na svém partnerovi. A ocení ji i muži samotní, samozřejmě. Hugo Boss United se totiž dobře hodí pro každodenní nošení, stejně jako když je třeba “být vidět”. Pokaždé svému nositeli prokáže skvělou službu a bude ho reprezentovat. (A my třeba díky téhle vůni konečně dokážeme vzít na milost fotbal. Protože, když může někoho inspirovat k tak skvělému parfému… možná na něm přece jen něco bude!)

Soutěž o dvě toaletní vody Boss Bottled United (50 ml) a dvě pánské tašky Hugo Boss

Chcete se stát jednimi z prvních majitelů limitované vůně Boss Bottled United? Stačí odpovědět do komentářů na jednoduché otázky a my soutěžící s nejzajímavějším komentářem obdarujeme toaletní vodou a elegantní pánskou taškou Hugo Boss. Můžete tak udělat radost sobě nebo své drahé polovičce.

Soutěžní otázky

Která z tváří Boss Bottled United vám k vůni pasuje nejlépe?

Jaký parfém od Hugo Bosse je váš nejoblíbenější a proč?

Nechte se unést kouzlem této nevtíravé vůně a ta už vás jen tak nepustí… Soutěž bude probíhat do konce května a výherce vyhlásíme 4.6. Hodně štěstí!


SOUTĚŽ JE UKONČENA. Děkujeme všem zúčastněným za originální komentáře. Tašku Hugo Boss a novinku - toaletní vodu Boss Bottled United od nás získává JIŘINA a VLADIMÍR. Oběma výhercům gratulujeme a ozveme se s dalšími informacemi na uvedený email. Ostatním děkujeme za účast a budeme se těšit už brzy u další soutěže!