Přejít na hlavní obsah

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Vodnáře

28. 1. 2019

notino.cz

Čtení na 3 minuty

Vodnáři jsou jednoznačně nejsvobodomyslnějším znamením z celého horoskopu. Nemají rádi omezování a snaží se odlišit od ostatních. Snaha o originalitu se může projevovat netradičními názory, jednáním, oblečením nebo i barvou vlasů. V takovém případě se bude hodit kosmetika na barvené vlasy. K Vodnářům se nejvíce hodí fialová, modrá, růžová a šedá barva.

Toto znamení má obvykle velmi kladný vztah k moderním technologiím, což se projevuje častým používáním různých přístrojů v každodenním životě. Tito lidé jsou i více nakloněni nestandardní formě bydlení. Ovšem jako každé znamení, tak i Vodnář si rád udělá radost nějakou dekorací do interiéru. Inspirací vám může být skleněný svícen na votivní svíčku Yankee Candle Glass Bucket.

U Vodnářů dále platí, že jsou velmi přátelští a rádi se s vámi podělí o svoje názory nebo moudrost. Na druhou stranu od nich nemůžete čekat nějaké silné emoce. City samozřejmě mají, ale díky vzdušnému živlu, do kterého znamení patří, je dokážou lépe racionálně zpracovat. Znamení Vodnáře nemá příliš rádo pravidla a nečiní mu problém je porušovat. V prevenci zdraví je vhodné se zaměřit zejména na riziko vzniku křečových žil v oblasti lýtek.

Vůně pro ženy ve znamení Vodnáře

Parfém Armani Sì patří do skupiny vůní, které jsou pro znamení Vodnáře typické a velmi vhodné. Do života ženy totiž přináší moderní životní styl, který ukazuje ženskost a současně dostatečnou míru nezávislosti. Jeho esence dále podporuje šarm a eleganci, takže výsledným efektem je neodolatelné kouzlo osobnosti. Tento kvalitní parfém od světoznámé značky Giorgio Armani se hodí pro každou příležitost.

Další vůní, kterou by mohly ženy narozené ve znamení Vodnáře ocenit, je parfém Lacoste Pour Femme. Jeho hlavní nabídkou je schopnost podpory projevu vnitřních emocí, což se vzdušnému znamení určitě hodí. Navíc podpoří smyslnost a přirozenost každé ženy. Jeho esence také ladí s originálním přístupem k životu. Parfém je vhodný pro každodenní nošení, ale musíme zdůraznit i to, že vás rozhodně nezklame během teplého léta.

Parfémy pro muže narozené ve znamení Vodnáře

U znamení Vodnáře nejde uspět s jakýmkoliv druhem nátlaku. V tomto duchu je tedy vhodné vybírat i vůni, která by měla přinášet nenucenost a dostatečnou míru nezávislosti. Přesně takový je parfém Calvin Klein Eternity Aqua for Men. Jeho esence dále podpoří sebejistotu v rozhodování a nezklame ani tím, že jde o moderní a relativně novou vůni. Na světový trh totiž byla uvedena teprve v roce 2010. Hodí se pro každý den.

Jestliže u Vodnářů převládne touha po maximální svobodě, tak jim tento extrémní životní postoj může bránit v dosahování jejich cílů. V takovém případě se pro ně hodí parfém Hugo Boss Boss Bottle Tonic, jenž podporuje úspěch člověka, který ho používá. Dalším velkým pozitivem je svěžest esence, která vás zbaví únavy v jakýkoliv okamžik. A nemohl by to být parfém pro znamení Vodnáře, kdyby nebyl v souladu s moderností a nadčasovostí.

Další tipy na parfémy a kosmetiku pro znamení Vodnáře najdete zde.