Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Blíženců

4. června 2019notino.cz
Blíženci jsou třetí znamení zvěrokruhu a patří do živlu vzduchu. Vzduch jim dodává přátelské jednání a výraznou schopnost komunikace. Dokážou velmi dobře reagovat na vývoj situace a umí se přizpůsobit. Jejich zvídavost jim umožňuje mít široký přehled, i když nejdou příliš do hloubky. Obvykle mají hbité myšlení a patří mezi vyhledávané a zábavné společníky. Ve svém životě potřebují neustále nové a zajímavé podněty. Zrovna tak je pro ně podstatný pohyb, což koresponduje se samotnou podstatou vzduchu.

Vzhledem k výše uvedenému je logické, že se Blíženci můžou potýkat s určitou nervozitou a těkavostí. Proto by si měli, alespoň občas, najít čas pro sebe a na relaxaci. K tomu můžou velmi dobře posloužit i votivní svíčky, které se prodávají v dárkové sadě Yankee Candle Everyday Gifting. S jejich pomocí lze vytvořit uklidňující prostředí, ve kterém dokážou např. meditovat nebo uklidnit roztěkanou mysl.

Lidé narození ve znamení Blíženců by se měli zaměřit na větší stabilitu, trpělivost a vytrvalost. Rovněž je vhodné, aby rozvíjeli smysl pro každodenní povinnosti. Mezi slabiny patří i nedochvilnost, což souvisí s organizačními schopnostmi. Zapomenout nesmíme ani na to, že díky svým obsáhlým rétorickým schopnostem můžou snadno sklouznout k nepřesnostem nebo dokonce nepravdám.

Vůně pro ženy ve znamení Blíženců

Kde jinde hledat jednoduchost a lehkost, než v parfému Jil Sander Simply. Jeho vůně osloví každou ženu narozenou ve vzdušném živlu. Mezi klady esence patří dlouhá výdrž a možnost využití parfému jak během obyčejných, tak v průběhu společenských událostí. Vůně dodává i eleganci, což je pro společenské znamení také velmi důležité. Zlato-černý flakónek jenom umocní stylovost a schopnost jít s dobou.

Blíženkyně může oslovit i novinka, kterou je parfém Davidoff Run Wild. Hlavním plusem této esence je její svůdnost, takže nositelka parfému nebude mít nouzi o nápadníky. Současně jde o velmi luxusní vůni, které dominuje květinová aura. Ta přinese, jinak spíše rozumově založenému znamení, větší schopnost empatie a nabídne i otevřenost k romantickým zážitkům. Parfém je vhodný pro jakoukoliv příležitost.

Parfémy pro muže narozené ve znamení Blíženců

Nenucené a ležérní vystupování jednoznačně patří ke každému muži narozenému v Blížencích. A přesně takový je parfém Lacoste Red. Díky jeho esenci si nebudete dělat „hlavu“ z různých problémů a složitých životních situací, ale současně upevníte schopnost je zvládnout a prosadit se. Vůně nikoho nezklame v průběhu dne, ale výbornou službu prokáže i během nočních událostí. Flakón je nejenom barevně dynamický, ale i praktický, jelikož snižuje riziko vyklouznutí z ruky.

Pro neustálý pohyb a nové situace je potřeba dostatek svěžesti a energie, kterou nabízí parfém Roberto Cavalli Uomo Silver Essence. K tomu získáte i nadmíru elegance, což je vlastnost, jenž se nikdy neztratí. Tato vůně patří mezi luxusnější druhy, proto se hodí i do vybrané společnosti. Současně ji můžete používat i pro běžné situace a po celý rok. Zaujmout dokáže i flakónek, který je ukázkou typického italského vkusu a estetického cítění.

Další tipy na parfémy a kosmetiku pro znamení Blíženců najdete zde.

Přečtěte si více