Přejít na hlavní obsah

Beauty horoskop: Kosmetika a parfémy pro znamení Berana

27. 3. 2019

notino.cz

Čtení na 3 minuty

Znamení Berana je prvním znamením zvěrokruhu, čemuž odpovídá i jeho snaha se v životě co nejvíce prosadit a být vždy vítězem. Ohnivý naturel Beranům přináší rychlé nadšení a samozřejmě velkou energii a dynamiku. Nikoho proto nepřekvapí, že sport a jakékoliv pohybové aktivity jsou mezi těmito zrozenci velmi oblíbené. S fyzickým vypětím, často během nepříznivého počasí, ovšem souvisí i následná potřeba adekvátní péče o pleť. Proto se můžou hodit kosmetické přípravky na tonizaci a zklidnění.

Berani obvykle patří svým založením mezi choleriky, takže je pro ně důležité, aby se uměli ovládat. Jakékoliv techniky, které jim to umožní, jsou rozhodně vítané. V tomto směru dokážou pomoci různé bylinky, např. kozlík, mateřídouška nebo meduňka. Velmi vhodná je i levandule, kterou si díky této vonné svíčce Yankee Candle Lavender můžete provonět celý byt. Pro Berany je nejlepší červená barva, jenž jim dodává energii, ale pro uklidnění se hodí více modrá.

Každý Beran by měl zapracovat na větší trpělivosti a cílevědomosti. Pro tyto zrozence také platí přísloví, že „hlavou zeď neprorazíš“. Ostatně právě na oblast hlavy by si Berani měli dávat pozor, protože je to část těla, která tomuto znamení z pohledu astrologie patří. Větší péči si zaslouží také oči a samozřejmě i mozek.

Vůně pro ženy ve znamení Berana

Ženy narozené ve znamení Berana jsou odvážné a ničeho se nebojí. Proto je pro ně parfém Hugo Boss Boss Woman přímo stvořený. Nabízí totiž velkou míru sebevědomí, schopnost nezávislosti a odhodlání. Jeho esence ovšem podporuje i jiskřivou ženskost, takže každá nositelka této vůně bude pro opačné pohlaví ještě více atraktivní. Parfém je vhodný pro celodenní nošení a výbornou službu udělá i během speciálních příležitostí.

Další vůně, která padne znamení Berana jako ulitá, je parfém Calvin Klein Obsession. Jeho energie přináší nositelce nekonečnou míru nadšení a vášně, která se dokáže projevit na všech úrovních života. Samozřejmě nemá cenu tajit, že nejvhodnější je jeho použití během večerních a nočních hodin. Parfém ovšem nezklame ani v průběhu běžných denních činností. Jeho esence vám určitě okoření vše, co pro vás již kvůli rutině ztratilo lesk a kouzlo.

Parfémy pro muže narozené ve znamení Berana

Pro všechny sportovně naladěné muže narozené ve znamení Berana je vhodný parfém Lacoste Essential. Díky jeho užití navíc neztratíte nic ze své elegance. Esence dále nabízí dodání energie ve chvílích, kdy již budete příliš unaveni. Dalším symbolem vůně je svoboda, kterou Beran ke svému životu také potřebuje, jinak se snadno dostane do různých sporů. Nošení parfému je optimální v jakýchkoliv životních situacích.

Jestliže hledáte synonymum pro pořádného chlapa s touhou pro dobrodružství, tak Berani tento požadavek velmi často splňují. I to je důvod, proč by muži narození v tomto znamení neměli přehlédnout parfém Davidoff Adventure. Jeho vůně dále přináší velkou míru odhodlání, takže když se pro něco rozhodnete, nic vás již nezastaví. Esence parfému také umocní vaše charisma, díky kterému můžete uspět téměř v čemkoliv. Hodí se pro všední i speciální události. Další tipy na parfémy a kosmetiku pro znamení Berana najdete zde.