Přejít na hlavní obsah

Nejvíc sexy parfém? Podpořte svůj šmrnc afrodiziakální vůní!

24. 7. 2023

Veronika Kučerová

Čtení na 3 minuty

Co kdybychom vám řekli, že klíč k odemknutí vašeho neodolatelného šarmu se skrývá právě mezi parfémy? To zní možná trošku kýčovitě – jaký jiný úkol by měl mít parfém, než podpořit váš šarm a sebevědomí, no ne? Tentokrát ale zapátráme ještě trošku hlouběji. Jaké jsou ty nejlepší afrodiziakální vůně a ingredience?

Nejvíc sexy parfémy a jejich ingredience 

Okouzlení vanilkou 

Tato klasická vůně je už po staletí považována za afrodiziakum, a proto je často součástí afrodiziakálních parfémů. Vanilka má jedinečnou schopnost navodit pocit pohodlí a uvolnění, což z ní dělá ideální volbu pro romantický večer.  

Svůdnost jasmínu 

Opojná a exotická vůně jasmínu v sobě nese jemné, ale silné kouzlo, které dokáže vyvolat vášeň a touhu. Zahalte se do smyslnosti a vyzkoušejte nejpřitažlivější dámské vůně s jasmínovými akordy.  

Vášnivá ylang-ylang 

Ylang-ylang vyzařuje sladkou a květinovou vůni, která evokuje zakázané touhy. Je dokonalá pro vytvoření sexy a svůdné atmosféry. Zábrany odhodíte nejen vy, ale i váš protějšek – a to hned, jak se k němu nebo k ní přiblížíte.  

Síla santalového dřeva 

Se svou teplou dřevitou vůní musí santalové dřevo zákonitě působit také jako dokonalé afrodiziakum. Jeho tóny na vaší pokožce dokážou uklidnit a zbavit negativních pocitů, navíc přinesou pozitivní, svůdnou a hravou náladu.  

Euforie s pačuli 

Pačuli a její zemitá vůně v sobě nese atmosféru tajemství a rebelství. Afrodiziakální parfémy s touhle ingrediencí povzbudí vaše smysly svým hypnotickým kouzlem! 

Jaká je ta nejvíc sexy vůně?

Co takhle rovnou parfém s feromony?  

Feromony hrají klíčovou roli v lidské přitažlivosti – tyto látky totiž máme v těle přirozeně a můžou za pověstnou „chemii“ mezi partnery. Proto asi fascinují vědce i parfuméry a vznikají feromonové parfémy, které mají za úkol působit jako lektvar lásky!  

Jasně, žádná kouzla čekat nemůžeme, ale za to můžeme pocítit zvýšení sebevědomí a přitažlivosti. Tyhle syntetické feromony mají za cíl vytvořit auru neodolatelného šarmu! Jen pozor, jedna feromonová vůně nepůsobí na různé lidi stejně.  

Ať už chcete udělat nezapomenutelný první dojem, nebo okořenit dlouholetý vztah, feromonové vůně mohou být vzrušujícím doplňkem. 

Jaký bude ten nejlepší parfém s feromony pro vás

Nepodceňujte strategii: Kam vůni aplikovat?  

Pokud jde o svádění, strategické umístění parfému může mít zásadní význam! Aplikujte vůni na místa, která vyzařují teplo a umožňují vůni splynout s přirozenou chemií vašeho těla, což zvyšuje její půvab a dlouhou výdrž. 

  • Pulzní body – na zápěstí, spodní části krku a za ušima se parfém nejlépe rozvoní. 
  • Dekolt a zátylek – naneste vůni tam, kam chcete směřovat pozornost.  
  • Zadní strana kolen – často opomíjené místo, zkuste ho využít! Parfém se hezky rozvoní při chůzi nebo když si hodíte nohu přes nohu.  

Nezapomeňte, že i když jde o to získat pozornost někoho jiného, hlavní je váš pocit z vůně. Vyberte si takovou, která osloví vás. To zvedne vaše sebevědomí a vy si můžete užívat jen ten úžasný pocit, že tu správnou zbraň máte v rukou právě vy… a teď přesně víte, jak ji použít.