Přejít na hlavní obsah

3 make-up must haves, pokud (zrovna) nestíháte

12. listopadu 2019notino.cz
Odložený budík, 4 různé verze outfitu, nebo zaseknutý zip. Zná to každá z nás. Občas prostě nestíháme... A proto vám přinášíme tipy na make-up produkty, po kterých je ideální sáhnout přesně v těchto chvílích. Dokážou totiž spoustu věcí nahradit, jejich aplikace je snadná a nikdo díky nim nepozná, že vás tlačil čas.

Instant Anti Age Eraser

Takový malý zázrak v tubičce, která má v sobě rovnou houbičkový aplikátor. Tekutý korektor Instant Anti Age Eraser se rozhodně řadí mezi ikonické produkty Maybelline, které najdete v taštičkách žen i make-up artistů po celém světě. A není se čemu divit, možnosti jeho použití jsou téměř nekonečné. Pro případ, že nestíháte, je ideální sáhnout po takovém, který je přibližně o jeden odstín světlejší, než váš běžný make-up. Pleť projasníte na správných místech, což vám dodá zdravý vzhled, a díky střednímu krytí korektoru schováte ledacos. Instant Anti Age Eraser naneste na místa stejně jako Monika na fotce – tedy na střed čela, pod oči, na hranu i strany nosu, nad horní ret, na bradu a popřípadě na lokální nedokonalosti. Poté ho snadno zapracujete prsty a hotovo! Deset čárek, trocha zapracování, žádné štětce, houbičky. Zkrátka do 2 minut z indiána v krásku s projasněnou pletí.

A pokud vás tento styl aplikace baví, můžete zkusit sáhnout i po tmavším odstínu korektoru než je váš make-up. S ním pak obličej zvládnete i lehce vykonturovat. Na rozdíl od předchozí aplikace nebudete nanášet Instant Anti Age Eraser na nejvyšší body obličeje, ale naopak tam, kde potřebujete „prohloubit stín“. Pod lícní kosti, pod spodní ret, k linii vlasů nebo podél hrany nosu opět jen nanesete a za pár sekund zapracujete prsty.

A ještě jedna možnost jak Instant Anti Age Eraser použít. Pokud nechcete používat klasický make-up, využijte namísto něj korektor v odstínu co možná nejpodobnějšímu vaší pleti. S ním zvládnete zakrýt i lokální nedokonalosti a sjednotit tón celé tváře.

SuperStay Ink Crayon

Letošní novinku – Maybelline rtěnkou v tužce SuperStay Ink Crayonsi oblíbilo mnoho z vás právě proto, že její aplikace je naprosto snadná. Nejdřív obkreslete tvar rtů a ty pak vyplňte. S Ink Crayon bude aplikace vždy precizní. A to díky tomu, že si špičku rtěnky můžete kdykoli ořezat pomocí vestavěného ořezávátka. Zvládnete to za každé situace – na eskalátoru, v autobuse, i než se vám spustí počítač s mobilem místo zrcátka. Ale co s líčením dál? Ink Crayon použijte i jako tvářenku a nebo oční stín a vytvořte si tak super stylový monochromatický look! Rtěnku aplikujte buď přímo na tvář a víčko a zapracujte, nebo si nejprve naneste trochu na prst pro jemnější efekt a opět pár doteky vytvořte fresh look.

Třetí produkt najdete v další epizodě Make-up in the City, seriálu Maybelline New York, ve kterém Monika Bagárová a Denisa Pfauserová zkouší tyto triky v situacích, které všechny známe.

Přečtěte si více