Přejít na hlavní obsah

TOP adventní kalendáře? Kosmetika místo čokolády!

23. 11. 2021

Veronika Kučerová

Čtení na 4 minuty

Když myslím na advent, napadne mě hodně věcí: pečení a ujídání cukroví, nakupování dárků, svařáky a vánoční večírky… ale jako správný beauty freak mám v hlavě beauty adventní kalendáře! Kdo je v tom se mnou? Kalendáře beru každý rok jako možnost vyzkoušet si nové produkty a rozhodnout se, co mi stojí za nákup plné velikosti. A všechny mini produkty mi po zbytek roku dělají radost v mé cestovní taštičce. Jaké kalendáře by vám letos neměly ujít?

Produkty

Notino Beauty Advent Calendar

Letos poprvé jsme připravili vlastní Notino adventní kalendář. Takže není divu, že ho chci vyzkoušet jako první. Hned mi totiž bylo jasné, že bude nadupaný jen tím nejlepším. A taky že ano! 
Kalendář je plný miniaturek pleťové péče od těch nejlepších značek. Je super, že takhle můžu vyzkoušet víc produktů, jelikož u některých jsem s nákupem pořád váhala kvůli ceně. A co víc? V boxu se neschovává jen skin care, ale taky ikonické make-up kousky. To nádherné balení se mi popravdě ani nechce rozbalovat, ale zvědavost je samozřejmě větší. Co přesně se ukrývá v každé z 24 krabiček už sice vím díky přehlednému seznamu, ale zvědavá jsem samozřejmě na účinek na mé pleti. 
Na co se těším nejvíc? Určitě vede sérum Estée Lauder Advanced Night Repair s anti-age efektem, čisticí jílová maska Glamglow YouthMud a MAC Cosmetics Mini Lipstick v klasickém červeném odstínu. 

Nivea Advent Calendar 2021

Máte v okolí někoho, kdy si ujíždí na body care? Nebo jste to vy sami? Pak budete nadšení z adventního kalendáře Nivea, který se o vás postará od hlavy až k patě. 
Ukrývá se v něm snad všechno, co potřebujete o kvalitní pleťovou i tělovou péči! Od hydratačního séra, přes výživnou masku a tělové krémy, až po balzámy na rty nebo gumičky do vlasů. 
A co je nejlepší? Z kalendáře vykouknou i takové vychytávky jako vykrajovátko na cukroví nebo jmenovky na dárky. Tomu říkám adventní kalendář se vším všudy!

Souletto Advent Calendar 24 Days

Jestli si chcete před Vánocemi naordinovat opravdovou pohodu a udělat si z koupelny vlastní soukromé lázně, adventní kalendář Souletto musíte mít. 
Líbí se mi na něm, že není úplně typickým kosmetickým kalendářem. Najdete v něm nejen tělová mléka, krémy a peelingy, ale taky několik vonných svíček nebo například aroma difuzér. Pro ještě lepší atmosféru na vás čeká dokonce i kolotoč na vonnou svíčku – v Souletto mysleli prostě na všechno. 
Takže tenhle kalendář si musím pořídit jednoduše proto, abych v tom předvánočním období hodila do klidu a byla ready na všechny vánoční návštěvy a oslavy, to je jasné. 

Produkty

KORIKA Advent Calendar 12 Days of Skin Pampering

Hodně sympatický je mi i KORIKA Advent Calendar, jelikož je zaměřený přímo na péči o pleť. Najdete v něm 12 plátýnkových masek s různými účinky. Každá z masek je ale vhodná pro jakýkoli typ pleti, takže je můžu vyzkoušet všechny! 
Každý druhý den si tak vyberu z masek na čištění pleti, výživu, minimalizaci pórů nebo třeba pro rozjasnění – tu poslední si asi nechám až na nový rok, abych probudila svou pleť po silvestrovské party. 
TIP: Box s maskami není designovaný jako klasický adventní kalendář, takže může posloužit i jako super vánoční dárek pro jakéhokoli milovníka skin care!

NYX Professional Makeup Gimme SuperStars!

A konečně je tu adventní kalendář NYX Professional Makeup s překvapením – abych byla přesná, s 24 překvapeními. U tohoto kalendáře se totiž nedozvíte předem, co v něm najdete. Ale kdo by nemiloval NYX a jeho legendární make-up kousky? Do tohoto kalendáře půjdu proto klidně naslepo. 
A jelikož se kalendář jmenuje Gimme SuperStars, určitě už alespoň trochu tušíte, co v něm najdete. Já bych ráda napověděla, ale sama nevím, co se v něm ukrývá… a o to víc mě láká. Najdu v něm superstars NYX kosmetiky, udělá ze mě tenhle kalendář superstar každého vánočního večírku, nebo vlastně obojí? To se dozvím, až ho otevřu!