Přejít na hlavní obsah

TOP 4 zastřihovače chloupků v nose

9. 12. 2021

Petra K.

Čtení na 4 minuty

Tuhle jsem zastihla muže, jak si chloupky v nose vytrhává pinzetou. Ne že by měl tehdy doma jinou možnost, jak se jich zbavit, ale… Zkrátka jsem se rozhodla zakročit a společně jsme se vrhli do nákupů zastřihovače chloupků v nose a uších. Nakonec nejlíp vyšly tyto 4, které vám představím. Ale nejdřív vám řeknu, proč je strojek do nosu king.

Depilace chloupků v nose pinzetou? Zapomeňte!

Hlavním důvodem, proč ji na chloupky v nose nepoužívat, je, že to setsakra bolí. Navíc hrozí, že po akci vznikne větší otevřená ranka, která se může zanítit, otéct, případně zhnisat. A to fakt nechcete. Nelze opominout ani ochrannou funkci, kterou chloupky v nose plní, takže by se zcela odstraňovat nikdy neměly. Stačí je jen zastřihnout.

Produkty

Jak odstranit chloupky v nose snadno a bezpečně

Nikdo, kdo se o sebe stará, určitě nechce, aby mu z nosu nebo uší trčely chlupy. Takže co s tím? Máte tři možnosti:

  • Strojek na chloupky v nose – Bezpečné, prověřené. Stačí si jen stoupnout před zrcadlo, pořádně se vysmrkat, aby byly dírky připravené, a strčit si zastřihovač do nosu (ale ne moc hluboko!).
  • Nůžky – Záležitost pro extrémně zručné. Jakmile se totiž omylem stříhnete nebo píchnete do nosu hrotem nůžek, je to horší než si vzít tu pinzetu. Fungovat by to mohlo, ale jen se zaoblenými nůžkami, které jsou ke stříhání chloupků v nose určené. Třeba Zwilling Twinox.
  • Odstranění laserem – To je metoda pro trvalé odstranění chloupků v nose. Jenže taky není úplně vhodná, protože (jak už jsem zmínila výše) ty tam nejsou pro nic za nic. Mít doma strojek na chloupky v nose je prostě k nezaplacení.

Zastřihovače chloupků v nose a uších, které chcete

Kritérií, jak vybírat, existuje fakt spousta. Jak ale můj muž rád a často říká: „Stačí mi málo. Spokojím se jen s tím nejlepším.“ A tak tu pro vás máme 4 zastřihovače nosních chloupků, u kterých 100% vím, že jejich pořízení nebudete litovat.

  • Wahl GroomsMan Micro Lithium je takový základní odstraňovač chloupků v nose a uších. Zkrátka a dobře si na něm otestujete, jak se s takovým strojkem pracuje. Osvědčil se.
  • Další střihač chloupků v nose, co si partner oblíbil, je For Men 7058PE značky BaByliss. Prý s ním jdou snadno odstranit i ty krátké. Kdyby se ale někdo zeptal na můj názor, tak mu jasně řeknu: Jsem praktická, takže se mi hodně líbí, že tenhle kousek uložili do kvalitního cestovního pouzdra, které navíc obsahuje i nůžtičky a kleštičky na nehty.
  • Baterie zastřihovače do nosu Rowenta For Men Nomad TN3500F0 vydrží až 3 hodiny. To je supr pro všechny zapomnětlivce, co si své holicí a jiné strojky zapomínají hodit na nabíječku. Krom chlupů v nose, uších a obočí se s ním dá prý upravovat i knírek. Moje láska se ale holí dohladka, takže jsme to neměli jak vyzkoušet.
  • Krom praktických mám ráda i designové věcičky, takže vás asi nepřekvapí, že mi oko padlo na zastřihovač chloupků v nose Philips Series 3000 NT3650/16. Poradí si i s chloupky v uších a úpravou obočí, ale hlavně netahá a je vodotěsný. Jestli tedy máte doma muže, co si během jedné sprchy zvládne umýt vlasy, tělo, oholit se, ostříhat si nehty a kdo ví, co ještě, může k tomu přidat taky stříhání chlupů v nose namokro. Naštěstí byl tento střihač poslední, co ten můj poklad testoval. Jiný už fakt nechce. Prozatím…

 

Pinzeta je fajn v mnoha ohledech, ale jako vytrhávač chloupků v nose ji vážně nepoužívejte. Nevím, jestli se se mnou shodnete, ale myslím si, že dnes (a asi ani v nejbližší budoucnosti) nenajdete pohodlnější způsob, jak chlupy v nose zkrátit, než právě zastřihovače. Anebo se pletu a vy o něčem víte? Už se nemůžu dočkat, až mi poradíte!