Přejít na hlavní obsah

Nejlepší zastřihovače vousů a vlasů

28. 12. 2020

notino.cz

Čtení na 4 minuty

Pravidelná pozorná péče o vzhled se netýká jenom ženských tváří. I muži chtějí být upravení a přitažliví. Své místo na slunci si proto právem zaslouží zastřihovače vousů, které se postarají o sestřih jako z barber shopu. Pokud také zvažujete koupi strojku na vlasy a vousy, poradíme vám, jak vybrat takový, který odpovídá právě vašim potřebám. Ty nejlepší z nejlepších jsme pro vás zrecenzovali.

Jak vybrat zastřihovač vousů a vlasů

Ať už se chcete jenom holit, nebo naopak vytvářet různé střihy a styly, vždycky je potřeba vsadit na kvalitní zastřihovač, který naplní vaše očekávání. Proto si nejdřív rozmyslete, na co budete strojek využívat. Trh nabízí mnoho modelů s odlišnými funkcemi, břity z různých materiálů, nástavci a dalšími vlastnostmi.

Ideální je vybírat mezi multifunkčními zastřihovači, které lze použít na celé tělo. Jistě oceníte i bezdrátové fungování a dlouhou výdrž akumulátoru. Zaměřit byste se ale měli v prvé řadě na možnosti nastavení výšky střihu a přídatné nástavce, které vám vyhoví podle vašich požadavků. Pak už hravě najdete ten pravý strojek na vousy a vlasy.

Odhaleno: Šest nejlepších zastřihovačů

  1. Zastřihovač vlasů a vousů Remington Graphite Series G2 PG2000 slibuje 40 minut v bezdrátovém provozu, což je víc než dost času na to, abyste se dokonale upravili, a přitom vás nebrzdilo napájení kabelem. S hlavní čepelí snadno vykouzlíte precizní zarovnání a celkový sestřih, lineární zastřihovač se dá použít na uši, nos nebo obočí. Nastavitelný hřeben vám navíc umožní vybírat si z délek mezi 2–20 mm, takže návštěvu salonu klidně odložte na neurčito.
  2. Zárukou úhledného sestřihu jsou kvalitní ocelové břity s dlouhou životností a perfektní ostrostí, jaké má například BaByliss For Men T890E. Na jedno plné nabití dokáže tenhle strojek na vousy pracovat až 120 minut, proto ho nemusíte dobíjet po každém holení. Jeho zastřihovací hlavice má minimální výšku zkrácení 0,5 mm, délka je maximálně 12 mm. Kombinacemi výšek a nástavce nabízí zastřihovač vousů 24 možností nastavení samotného střihu. Wow!
  3. S chloupky, vlasy i vousy všech délek si poradí elektrický zastřihovač Philips OneBlade Face and Body Pro QP6620/20, vhodný pro použití na obličej i tělo. Oceňujeme, že strojek lze využít pro suché i mokré holení. Nadchla nás i unikátní technologie OneBlade, založená na bleskurychlém ostří, které se pohne až 200x za vteřinu. Tenhle pomocník se s tím nemazlí!
  4. Pokud trpíte tím, že vám zastřihovače škubou vousy a vlasy s různými tloušťkami, rostoucí všemi směry, řešením může být koupě strojku Braun Beard Trimmer BT7220. Díky inovativní technologii AutoSense se výkon motoru umí přizpůsobit individuálnímu průměru vousů a zajistit tak hladký průběh střihu bez nepříjemného pocitu tahání. Doživotně ostré kovové břity si poradí i s dlouhým a hustým porostem, takže cesta k upravenému já je s tímto pomocníkem vážně snadná.
  5. Se stylovým bezdrátovým zastřihovačem vousů a vlasů s uhlíkovotitanovými čepelemi BaByliss For Men E977E Smooth Precision jednoduše nastavíte výšku střihu až ve 26 různých možnostech od 0,5 mm do 25 mm. Co vás ale nadchne – balení obsahuje také přesný zastřihovač kontur, díky kterému bezchybně vytvarujete linie vousů do požadovaného tvaru. Profesionální úprava je tedy zaručena!
  6. Chytrý pomocník, který vám s péčí o vzhled pomůže bezezbytku, takový je zastřihovač vousů Rowenta Forever Sharp TN6030F4, disponující samoostřícími břity z nerezové oceli. Velmi kvalitní strojek s extrémní výdrží slibuje až dva měsíce bezdrátového provozu při pětiminutovém holení třikrát týdně, a pokud se snad vybije, není třeba zoufat. Funkce rychlého dobití zajistí dost energie na jedno kompletní zastřižení už za 4 minuty v síti. V Rowentě si totiž uvědomují, jak je čas drahý!

Pomohli jsme vám s výběrem toho nejlepšího zastřihovače vousů? Našli jste svého favorita, nebo nám dáte tip na ještě lepší strojek na vlasy a vousy? Těšíme se na vaši zpětnou vazbu.