FOREO Luna™ 3 pro čištění i masáž pleti

3. září 2019notino.cz
Dlouho očekávaná revoluční novinka v péči o pleť je konečně tady! Sonický kartáček FOREO Luna™ 3 toho umí opravdu hodně a je určen pro všechny milovnice hi-tech vychytávek. Kromě dokonalého hloubkového čištění pomocí technologie T-Sonic nabízí přístroj liftingové masáže, čímž napomáhá redukci projevů vrásek. To vše za pohodlného ovládání pomocí aplikace. Luna™ 3 je k dostání ve variantě pro normální, smíšenou a citlivou pleť.

Na tento nový zázrak jsme byli opravdu moc zvědaví a pět recenzentek dostalo možnost vyzkoušet Luna™ 3 na vlastní kůži. Následně odpovídaly na 6 otázek ohledně své zkušenosti a postřehů.

Našich pět recenzentek odpovídalo na tyto otázky:

 1. Jakou pleť máš? Resp. pro jaký typ pleti byl určen čisticí kartáček Luna™ 3, který jsi používala?
 2. Jak se ti líbí design FOREO Luna™ 3 a jak hodnotíš snadnost používání.
 3. Pozoruješ na své pleti změny a využila jsi i protivráskový mód?
 4. Jak hodnotíš pěnu (konzistence, vůně, použití)?
 5. Jak hodnotíš sérum (konzistence, vůně, použití)?
 6. Jak jsi byla s FOREO Luna™ 3 celkově spokojena?

Luna™ 3

Zuzana F.

 1. Mám citlivou pleť.
 2. Na designu Luna™ 3 se mi moc líbí, že je jednoduchý a přitom moderní. Zároveň je velmi praktický, takže se během chvilky naučíte, jak přístroj používat.
 3. Musím se přiznat, že mě opravdu překvapilo, že změny na pleti jsou skutečně viditelné. Pleť je po pravidelných masážích s Foreem více hladká i jemná a jako bonus vidím pozitivní změny i u vrásek.
 4. Pěna je mi na pleti moc příjemná. Ve složení je na prvním místě voda, takže je vhodná pro téměř všechny typy pleti bez obav z nežádoucích reakcí.
 5. Sérum je pro mě spíše příjemným nadstandardem, který mojí pleti skvěle sedne, protože má velmi lehké složení.
 6. Na FOREO Luna™ 3 jsem si opravdu zvykla. Svůj den si bez čisticí rutiny s tímto přístrojem už neumím představit. :-)

Barbora H.

 1. Moje pleť je spíše citlivá.
 2. Design hodnotím velmi kladně. Skvěle padne do ruky a ovládání přes aplikaci je jednoduché.
 3. Po třech dnech užívání jsem pozorovala, že mám pleť zářivější, jemnější a bez šupinek či červenání. Masážní módy používám téměř každý den. Je super, že jich přístroj nabízí hned několik.
 4. Pěna je hodně hutná a pěnivá, bez vůně. Stačí jí opravdu jen trošku a pleť velmi dobře vyčistí.
 5. Sérum je ideální pro masážní programy, kdy se rychle vsaje do pleti a rozzáří ji.
 6. Jsem nadmíru spokojená. Sice jsem byla nejdřív skeptická, ale výsledky s FOREO Luna™ 3 byly viditelné již po třetím použití. Za investici to rozhodně stojí!

Andrea W.

 1. Mám normální pleť.
 2. Přístroj je praktický. Snadno se s ním manipuluje, ovládání je jednoduché.
 3. Po několika čištěních je moje pleť rozhodně jemnější. Ačkoli se mě přímo vrásky ještě netýkají, přijde mi, že pleť působí mladším dojmem.
 4. Pěna je bez vůně. S přístrojem dobře pění.
 5. Konzistence séra je ideální. Rychle se vstřebá a pleť hezky vypíná.
 6. Investice do FOREO Luna™ 3 je sice větší, ale určitě se vyplatí.

Radka O.

 1. Pleť mám smíšenou.
 2. Líbí se mi tvar, díky kterému FOREO Luna™ 3 perfektně padne do ruky a hodí se i na cesty. Ovládání je opravdu snadné. Při používání aplikace jsem měla ze začátku problémy s připojením, což bylo ale jen tím, že byl kartáček vybitý. Po nabití již vše fungovalo, jak má. Další problém nastal, když jsem hledala masážní módy, které jsem našla až po shlédnutí video tutoriálů na YouTube. Rozhodně bych ocenila podrobnější návod na oficiálních stránkách výrobce.
 3. Po týdnu pravidelného večerního používání FOREO Luna™ 3 mám pleť vyhlazenější a jemnější (pocit jako po peelingu). Masážní módy jsem zkoušela párkrát. Zde výsledky moc nevidím, ale věřím, že při dlouhodobém používání jsou.
 4. Pěna má krémovou konzistenci a měla by pěnit. Já při čištění upřednostňuji klasické pěny. Vůně je příjemná a velikost vhodná do kosmetické taštičky.
 5. Sérum má příjemnou gelovou texturu. Změny jsem s ním žádné nepozorovala.
 6. Čisticí kartáček FOREO je skvělý pomocník při čištění pleti.

Tereza M.

 1. Kartáček je velmi praktický a vejde se kamkoliv. Čištění je snadné. Dá se využít i aplikace, ve které jsou rady a tipy na správné používání a masážní techniky na specifické části obličeje. Vyhovoval mi režim, ve kterém jsem si sama nastavila 100 sekund pro čištění ráno a večer. Za mě super způsob, jak rychle a efektivně používat séra, masky a krémy.
 2. Hned po pár dnech jsem měla pleť rozjasněnou a hebkou. Protivráskový mód a masážní techniky mi přijdou vhodné i pro mladé ženy, které chtějí bojovat s prvními vráskami.
 3. Pěna je bez parfemace a na navhlčené pleti dobře pění. Póry vyčistí a pleť je pak svěží a nachystaná na použití séra nebo krému. Navíc stačí pouze malé množství pěny, takže vydrží delší dobu.
 4. S čistící pěnou je sérum ideální kombinace pro čistící pleťovou rutinu. Pleť je krásně hydratovaná a hebká. Už po pár použitích lze pozorovat na pleti zpevňující účinek séra.
 5. Sice nemám problematickou pleť, ale i tak se nějaký nedostatek občas objeví. S FOREO Luna™ 3 je pak vyčištění pleti a zapracování krému či séra opravdu hračka. Za mě maximální spokojenost, mohu jen doporučit.

Přečtěte si více