Přejít na hlavní obsah

Okořeňte návštěvu festivalu tyrkysovým lookem s kamínky

Festivalová sezóna je za rohem a vy už máte nedočkavostí vybrané oblečení a sbalený stan? Taky byste měli byste začít přemýšlet o tom, jestli není na čase opustit vyjeté koleje a nevyzkoušet nový make-up look. Tyrkysové oči s výraznými linkami a štrasovými kamínky z vás udělají královskou výsost každého festivalu. Jak na něj?

Na festivalový look potrebujete

  1. Začněte hned tím nejvýraznějším. Očima. Tyrkysovým stínem z paletky „Brights“ NYX Professional Makeup Ultimate Shadow Palette vybarvěte celé pohyblivé víčko. Barevný stín vystínujte i na nadočnicový oblouk do tvaru, ve kterém se sami sobě nejvíce líbíte. 
  2. Tekutou oční linkou NYX Professional Makeup Epic Wear Liquid Liner orámujte horní víčko. Vůbec se toho nemusíte bát, linku klidně narýsujte širší a protaženou směrem ke spánkům.  
  3. Bez výrazných lícních kostí na festival nechoďte! Ani náhodou! Krémový bronzer v tyčince Barry M Flawless Chisel Cheeks použijte těsně pod lícní kosti a rozestínujte do ztracena. Rozjasňovací tyčinkou z té samé sady zase dodejte záři na lícní kosti a hranu nosu.  
  4. Řasy dlouhé až do nebes vám zařídí řasenka Maybelline Lash Sensational Sky High. Nejenže řasy nádherně prodlouží a dodá skvělý objem, ale jde odlíčit jenom vodou, což na konci protančeného festivalového ocení ve spacáku ve stanu úplně každý. 
  5. A teď velké finále. Celou vrchní linii tyrkysového stínu zvýrazněte třpytivými kamínky Gabriella Salvete Tools. Začněte ve vnitřním koutku oka největšími kamínky a postupujte směrem. Kamínky postupně lepte menší a menší.