Přejít na hlavní obsah

Hravé letní líčení plné pastelových barev

Užijte si letní festivaly naplno s barevným líčením od Catrice. Léto plné barev a hudby. Na to se mnozí z nás těší celý zbytek roku. Zkuste letos na festivalech zazářit s hravým a barevným líčením od Catrice!

Tvář

Aplikujte make-up True Skin Hydrating Foundation rovnoměrně na celou plochu obličeje. Pro dosažení přirozeného efektu naneste tvářenku štětcem na jablíčka tváří a rozetřete ji směrem ke spánkům. Rozjasňovač v kombinaci s bronzerem a tvářenkou krásně zdůrazní obličejové kontury. Aplikací malého množství rozjasňovače na oblast čela nebo nad horní ret dosáhnete extra zářivého efektu.

Oči

Naše paletka očních stínů Pro Hint of Mint Slim Eyeshadow Palette vám splní všechny vaše pastelové sny. Ať už potřebujete vytvořit přirozený denní look nebo dramatické líčení s výraznými barvami, tato paletka zaručí perfektní výsledek.

Rty

Aplikací rtěnky docílíte efektu plných a hydratovaných rtů. Pokud chcete, aby vydržela extra dlouho, použijte nejprve konturovací tužku. Můžete také aplikovat několik lehkých vrstev rtěnky, které vždy obtisknete do ubrousku.