Přejít na hlavní obsah

Oslnivé halloweenské spooky líčení s  Barry M

Popusťte uzdu své fantazii a zkuste tentokrát všechny okouzlit barevným make-upem, který zanechá strašidelně krásný dojem. A pokud se bojíte, že to nezvládnete sami doma, s naším návodem to bude hračka!

Krok 1

Aby make-up vydržel celou strašidelnou noc, připravte nejprve pleť podkladovou bází. Pokud má vaše pleť sklony k červenání, použijte Barry M Fresh Face, korektivní podkladovou bázi proti začervenání. Zelenkavá barva báze pleť dokonale zneutralizuje. Mastnější pleti zase sedne Barry M Fresh Face, korektivní podkladová báze pro matný vzhled. Hotový podklad můžete zafixovat fixačním sprejem Barry M Ready, Set, Prime!

Krok 2

Pro ještě dokonalejší pleť i bez filtru použijte krycí korektor Barry M Fresh Face. Ten v odstínu pleti se vám bude hodit na zakrytí nedokonalostí. A když si pořídíte i jeden o odstín nebo dva světlejší, než je vaše pleť, krásně s ním projasníte obličej a můžete ho použít i jako podklad pro oční stíny.

Krok 3

Pokračujte očima, které si zaslouží pořádnou dávku dramatu. Do ohybu oka naneste modrofialový stín z paletky Barry M Wildlife v odstínu „Butterfly“ a rozestínujte do ztracena. Do středu víčka pak prstem třpytivý stín, který oko krásně rozjasní a prohloubí pohled.

Krok 4

Spodní a horní řasy zvýrazněte několika vrstvami řasenky Barry M Feature Length. Pro extra výrazný look se nebojte přidat umělé řasy Barry M Faux Mink.

Krok 5

Teď přijde na řadu to pravé umění. Začněte kreslit kolem oka linky do tvaru lebky. Pokračujte kolem rtů a podél tváře, některé udělejte silnější, jiné tenčí, pro lepší efekt a iluzi. Nebojte se nepřesností, výsledný efekt bude skvělý, i když se vám linka zrovna nepovede. Linky můžete nakreslit třeba tužkou Barry M Bold Waterproof Eyeliner nebo Barry M Hi Vis Neon. Nebo zkuste tenký štěteček namočený do fixačního spreje Barry M Ready, Set, Prime!, a fialového očního stínu z paletky Barry M In The Stars.

Pro pátý krok potřebujete

Krok 6

Takovýto look by samozřejmě nebyl dokonalý bez rozjasňovače Barry M Diamond Luxe. Naneste ho na vyvýšená místa obličeje, na nos, lícní kosti nebo srdíčko rtu. A nebojte se, lesku není nikdy dost!

Krok 7

Rty vykreslete opět linkou Barry M Bold Waterproof Eyeliner nebo Barry M Hi Vis Neon a zafixujte fialovým očním stínem z paletky Barry M In The Stars. Na závěr je můžete přejet leskem na rty Barry M Glide On v odstínu „Lavender Crush“.

Krok 8

Aby byla iluze lebky dokonalá, druhou polovinu obličeje perfektně vykonturujte bronzerem Barry M Heatwave.