Přejít na hlavní obsah

Tutorial: Temný Halloween make-up look s Notino Beauty Box

Ve spolupráci se skvělou make-up artistkou Asyou Meytuv jsme pro vás vytvořili svěží denní look, který vytvoříte s produkty z podzimního Notino Beauty Boxu. Štavnaté rty, bronzová pleť a zvýrazněné oči je přesně to líčení, které vám zlepší na podzim náladu.

Notino Beauty Box je na webu Notino k dispozici od 27.10. 2023. Obsahuje vše, co potřebujete pro vytvoření looku pro jakoukoli denní i večerní příležitost. 

Notino Beauty box obsahuje

Jak vykouzlit glam haloweenský make-up s Notino Beauty Box

  1. Černou tužkou na oči Bourjois Khôl & Contour Extra Longue Tenue si vybarvěte celé oko. Nezapomeňte si začernit i vnitřní víčko. Zintenzivní pohled a zároveň bude fungovat jako podklad pro oční stíny.
  2. Černým očním stínem z paletky Revolution Pro Colour Focus Palette Smoke & Mirrors vystínujte horní i spodní víčko oka – to se nebojte rozestínovat hodně hluboko pod linii oka. Stínování nemusí být úplně dokonalé, trocha té syrovosti není na škodu.
  3. Rtěnkou NYX Professional Makeup Suede Matte Lipstick si vybarvěte celé rty.
  4. Pak vezměte zase černou tužkou na oči Bourjois Khôl & Contour Extra Longue Tenue a použijte ji jako konturku. Obkreslete s ní celé rty a prstem ji rozestínujte směrem dovnitř.
  5. Štětcem Catrice Maxim Giacomo In Colours naberte rozjasňovač z paletky Gabriella Salvete Yes, I Do! a naneste ho na lícní kosti.
  6. Pokud chcete celý look mít trochu víc strašidelnější, můžete ho oživit „zašitou pusou“. Černou tužkou na oči Bourjois Khôl & Contour Extra Longue Tenue nakreslete tenkou linku z vnějšího kouktu oka a lehce ji přeškrtněte, abyste vytvořili efekt šití.
  7. Celý make-up na závěr zafixujte fixačním sprejem Urban Decay All Nighter, vydrží vám pak celou halloweenskou party.

Halloweenský look s produkty Notino Beauty Box je hotový! Pořád si nevíte rady, jak na to? Koukněte na naše video!